Vybíráte kryt na Huawei P9 lite? Nespleťte se!

Hledáte nový kryt na Huawei P9 lite? Buďte opatrní, na trhu je několik druhů – Huawei P9 Lite, Huawei P9 Lite Mini a Huawei P9 Plus. Každý z těchto modelů je svými rozměry jiný a vyžaduje speciální pouzdro, které nebude univerzální pro jiné modely z řady Huawei P9.

 

Obal na mobil podle životního stylu majitele

Před výběrem pouzdra na mobil se zamyslete nad tím, co skutečně potřebujete. Jaký je váš životní styl? Jak svůj telefon zabezpečíte proti pádu nebo vůči poškrábání?

Pokud vám něco podobného hrozí, uvažujte nad silikonovými nebo pogumovanými obaly, které tlumí nárazy. Jako ochranu proti poškrábání můžete použít plastovou fólii nebo tvrzené sklo, které je prakticky nezničitelné. Funkci plastové fólie může splňovat také „flip“ obal na telefon, který se podobá knize.

Kolik času denně trávíte s mobilem v ruce? Váš smartphone je s vámi téměř vždycky a statistiky říkají, že většina lidí se ráno nejdřív podívá na displej mobilu a až potom políbí svého partnera. Investovat do kvalitního obalu se vyplatí i proto, že ne každé polovičce tato statistika může vyhovovat.

 

Huawei P9 Lite

Huawei P9 Lite je kvalitní telefon se špičkovým duálním fotoaparátem, který vznikl ve spolupráci s firmou Leica. Tento telefon uspokojí zejména fotografické nadšence, i když mnozí mu zazlívají absenci stabilizátoru.

Huawei P9 Lite má dva fotoaparáty a tomu je třeba přizpůsobit výběr vhodného pouzdra. Na trhu jich najdete mnoho. Mě v poslední době zaujala možnost tvorby vlastního designového obalu. Ať už použijete vlastní fotky nebo grafiku, výsledek může být vskutku originální.

Huawei P9 Lite Mini

Levnější a menší verze Huawei P9 Lite, s menším rozlišením, úhlopříčkou a slabším procesorem. Příjemně překvapí čtečka na opačné straně telefonu. Tento smartphone je ve srovnání Huawei P9 Lite rozměrově menší.

Zdroj: Etuo.cz

 

Osobně mám rád „flip“ obaly, které se uzavírají a chrání displej před poškrábáním. V případě tohoto telefonu vybírejte jen takové pouzdra, které mají otvor pro oba objektivy fotoaparátu.

 

Huawei P9 Plus

Prémiový smartphone od Huawei – vlajková loď této značky, která může konkurovat například iPhonu 6S Plus. Povedený kousek, který si zaslouží kvalitní pouzdro. Co řeknete na můj výběr?

Zdroj: Etuo.cz

 

Jak často si kupujete nový telefon?

Vydrží vám rok nebo dva? Nebo měníte vždy s příchodem nové generace? Já jsem ten svůj „učil létat“ každý rok. Výměna displeje nebyla drahá, ale stálo mě to stálo zbytečně moc času a energie.