Rady a tipy pro dokonalý šatník

Byl vaším snem vždy dům s prostornou a moderně vybavenou šatnou a skvěle vybaveným šatníkem? Navrhněte si vše podle sebe a mějte veškeré své oblečení uložené přehledně. Inspirujte se tipy a triky, jak na dokonalý šatník. Nechte si poradit, jaké nadčasové kousky musíte mít.

 

Pohodlné oblečení na doma

Při úklidu šatny si oblečení rozdělte na několik hromádek, a poté se dejte do probírání každé z nich. Na hromádce pohodlného oblečení na doma byste měli najít legíny, tepláky, sportovní mikiny, ale i trička a tílka. Myslete na to, že ani domácí oblečení nemusí být děravé, špinavé nebo vytahané. Obnovte svůj šatník a pořiďte si kvalitní kousky, se kterými můžete vyrazit i na nákupy, na výlet nebo na akci za přáteli.

 

Oblečení do práce

Pokud nemáte v práci určený dress code, kterým může být například oblek nebo u žen společenský kostýmek, tak máte neomezené možnosti, v čem zazářit. Je na vás, zda zvolíte padnoucí džíny, tričko a mikinu nebo si vyberete například sportovní dámské legíny a elegantní košili. Nic vám nebrání kombinovat spolu kousky oblečení, které se na první pohled zdají nekombinovatelné.

 

Sportovní kousky

V šatníku mějte rozhodně oblečení také na sport. Mezi takové patří sportovní tepláky, opět zmíněné legíny a v létě oceníte dámské a pánské šortky. Nesmí chybět trička, tílka a mikiny. Pokud se věnujete běhání, samozřejmostí jsou kvalitní běžecké boty.

 

Elegantní outfity

Samostatnou kapitolou je elegantní oblečení. Mezi takové patří kostýmky, společenské šaty, u mužů obleky. Do práce, ale i do divadla nebo na romantickou večeři se hodí i pánské košile. Množství elegantních svršků si určete sami podle toho, jak často chodíte do společnosti, jaké máte koníčky a zda do práce musíte v konkrétním outfitu nebo máte v oblékání volnou ruku.

 

Nadčasovost i elegance

Už při samotném nákupu oblečení myslete na nadčasovost a eleganci. Vyberte si moderní a stylové oblečení, které vám vydrží a budete se na něj moct spolehnout i další sezónu. U oblečení dbejte vždy raději na kvalitu nebo na kvantitu.