Ráj přírodního materiálu

Dřevo je přírodní produkt, který má spoustu kladných vlastností a díky tomu získává stále více na popularitě. Není nic krásnějšího a zajímavějšího, než dřevěné podlahy, anebo dřevěné schodiště. E-shop drevoshop.cz je internetový obchod, zabývající se prodejem dřevěných schodnic, a to především schodnic dub a schodnic buk. Zboží přímo od výrobce je za bezkonkurenční ceny a v mnoha provedeních a rozměrech. Délky a šířky dřevěných schodišťových stupňů lze uzpůsobit přáním a požadavkům zákazníka. Jsme schopni dodat objednávku i ve větším – kamionovém množství za výhodnější cenu. Využijte naší jedinečné nabídky a nakupujte u nás!

 

Dřevo kam se podíváš

Materiál dodáváme svým zákazníkům v co nejkratším časovém úseku. Snažíme se neustále rozšiřovat a zdokonalovat sortiment tak, abyste měli pořád z čeho vybírat. Bukové schodnice a dubové schodnice z tvrdého dřeva mají oboustraně broušený povrch, jež je možno okamžitě lakovat. Každá jednotlivá dřevěná schodnice má ofrézovanou čelní stranu a je vyrobena z dokonale vysušeného materiálu. Jen na vás záleží, jakým způsobem vám bude objednávka doručena. Máte na výběr mezi  osobním odběrem, naším dopravcem, anebo zasláním přepravní službou Toptrans. Zaručujeme svým klientům i množstevní slevy. Přesvědčte se sami a objednávejte naše výrobky!

 

Kouzlo dřevěného schodiště

Dřevěné schodiště zaujme každého ihned na první pohled, a to především díky svým schopnostem obohatit a zútulnit prostor, ve kterém se nachází. Krásné a majestátné schody vévodí každému modernímu domu. V naší nabídce ale najdete, mimo schodišťových stupňů buk, také soustružené a frézované bukové sloupky ke schodišti, podlahová parketová prkna, anebo stolní pracovní desky. Schodišťové dřevěné stupně nabízíme v mnoha odstínech a barvách. Zákazník má na výběr mezi bílou barvou dřevěných schodnic, rustikálním provedením, nebo pařeným. Využijte také akční nabídky, jež najdete na našich stránkách. Těšíme se na další spokojené zákazníky!