Blue_Sea_Faliraki_3

Řecko nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou!

Řecko patří mezi nejpopulárnější dovolenkové destinace a to nejen mezi českými turisty. I pro letošní sezónu bude Řecko správnou volbou pro ty, kdo si chtějí dovolenou užít u moře, v nádherné přírodě a chtějí poznat i krásy dávné historie. Co může Řecko nabídnout i vám?

 

 

 

Bohaté dějiny, luxus i pohoda

Řecko je země, která se může pochlubit bohatou a zajímavou historií, kterou známe ze starých řeckých bájí a pověstí. Může nabídnout neodolatelně krásná historická místa a díky tomu, že se rozprostírá hned na několika ostrovech, si můžete v Řecku užít i krásnou přírodu a objevovat kouzlo přírodních zajímavostí jako je Údolí motýlů na Rhodosu nebo třeba barevné pláže na Santorini. Letní dovolená v Řecku je proto ideální nejen pro ty, co si chtějí užít Slunce a moře, ale i pro ty, kdo chtějí dovolenou trávit aktivně. Řecko je ideální pro rodiny s dětmi nebo i mladé páry či seniory, kteří si zde chtějí užít klid a odpočinout si.


Blue_Sea_Faliraki_3

Dovolená v Řecku může mít mnoho podob

Dovolenou v Řecku si můžete užít na několik způsobů. Jestliže chcete pohodu a klid, volte pobytové zájezdy. Ubytování v Řecku je možné v kempech ale i v luxusních hotelech s all inclusive. Jestliže máte cestovatelského ducha, budou vám nejvíce vyhovovat poznávací zájezdy Řecko nebo se můžete vydat i na okružní plavbu po vybraných řeckých ostrovech. To už záleží na vás. Dovolená v Řecku je příjemná i tím, že je možné zájezdy sem koupit i za nízké ceny a ani samotné Řecko není nijak drahé.


Paros_2

Nabídku se zajímavými zájezdy do Řecka najdete například na www.greece-tours.cz
Najdete zde nabídku i first a last minute zájezdů za opravdu výhodné ceny…