dreveny-darkovy-box-na-vino-s-prislusenstvim

Přinášíme tipy na moderní dárky pro muže!

Vybrat dárek a obzvláště potom dárek pro muže není rozhodně lehká věc. Muži jsou na dárky možná ještě náročnější než ženy. Ideální dárek by měl muže překvapit, měl by být praktický a současně i vtipný. Musí zkrátka muže zaujmout. My víme, jaké dárky to jsou. Přinášíme vám hned několik zajímavých tipů…

 

 

 

Dárek pro starší pány vybírejte s rozvahou

Pro starší pány se vybírají dárky asi nejlépe. Starší lidé totiž mívají celou řadu zájmů a potěší je i zdánlivá maličkost. Jestliže vybíráte například dárek pro dědu, vsaďte na praktičnost. Dědu jistě potěší praktická sada mini šroubováků, elegantní skleněné šachy nebo třeba i praktická tužka na opravu laku – Fix it! Pro, se kterou lehce odstraní škrábance z auta. Pokud váš děda miluje víno, můžete ho potěšit elegantním dárkovým boxem nebo lasovým stojanem na láhev. Inspirace je zkrátka plno!

dreveny-darkovy-box-na-vino-s-prislusenstvim   sklenene-sachy-19x19cm

Dárek pro tatínka by měl mít vtip!

Vybírat dárky pro tatínky je už více složitější. Tatínkové bývají totiž náročnější a je tak těžší, je něčím opravdu překvapit a potěšit. I v tomto případě se ale nabízí hned několik zajímavých možností. Tátu můžete překvapit třeba tričkem s vtipným potiskem – co třeba motiv Game over? Jestliže si chcete hodně „šplhnout“ pořiďte vašemu tátovi mini model Bugatti Veyron na dálkové ovládání…s tím ho zaručeně dostanete!


tricko-game-over   rc-bugatti-veyron-kovove-auto-na-dalkove-ovladani-1-28

Pro bratra se hodí mnoho super věcí!

Jestliže vybíráte dárek pro bratra máte práci možná nejlehčí. Mladí pánové ocení zejména vtip. Pořídit jim můžete celou řadu super věcí, mezi top dárky se řadí: velký RC vrtulník na dálkové ovládání, úžasná stavebnice Spacerail, která v sobě spojuje hned několik oborů poznávání najednou, protože cílem hry s ní je vytvořit dráhu se zatáčkami pro kuličku, která z ní nesmí vypadnout, potěšit by mohla i netradiční zástěra a další zajímavosti.


spacerail-level-7-32000mm-kulickodraha   velky-rc-vrtulnik-l-988-na-dalkove-ovladani

Najdete je na www.obchod-s-darky.cz