Reklamní předměty od českých dovozců

Reklama hýbe světem, proto je dobré na ni myslet pokaždé, když plánujete jakoukoliv akci či kampaň na podporu svých produktů. Reklamní předměty s vlastním potiskem či logem společnosti jsou tak skvělou šancí jak zapůsobit ještě několik dní či týdnů po ukončení akce.

Vystavený hrnek na poličce nebo jeho používání danou osobou v kolektivu přátel je bonusovou reklamou pro vás. Dovolte nám představit společnost Czech Image Group, která vstoupila na českou scénu před více jak 10 lety. Od té doby máme na trhu ryze českého dovozce dárkových předmětů, potisků a výrobce tiskovin, které dokážou zaujmout.

 

Reklamní předměty s vysokou účinností

Reklamní předměty Czech Image Group mohou být účinné jen za ponechání několika důležitých aspektů. Především jde o nízkou cenu daného předmětu a rovněž i zkušenosti společnosti v dané oblasti. Právě z těchto a mnohých dalších důvodů je Czech Image Group skvělou volbou pro každého podnikatele.

Firma navíc disponuje vlastními tiskařskými stroji, profesionální grafické studio a silnou základnu kvalifikovaných pracovníků vykazující nadstandardní výkony. Společnost Czech Image Group nabízí celou řadu výhod, proč se rozhodnout právě pro ně. Určitě oceníte i odborný poradenský servis v podobě obchodních zástupců připravených okamžitě komunikovat.

 

Dárkové předměty rychle a levně

Objednané dárkové předměty získáte po domluvě v rychlejším termínovém sledu. Ke každé zakázce se přistupuje individuálně a vždy záleží na celkové spokojenosti zákazníka a jeho potřeb. Další velkou výhodou je i množstevní sleva od 5 – 30% z celkové ceny. Pro lepší přehled o aktuálních nabídkách jsou na požádání zasílány katalogy zdarma.

 

 

Dokonce se nemusíte obávat, že by mohlo dojít k nějakým nepříjemnostem. Je jasné, že i po sebelepší dohodě a představě nemusí být reklamní předměty podle vašich očekávání. Proto od společnosti Czech Image Group získáte vzorek zdarma. Tato spolehlivá firma je velmi příjemnou šancí, jak zviditelnit svou značku. Navštivte webové stránky a nahlédněte do rozmanitého světa reklamy.