Revizní aplikace INSPECTO vychází vstříc revizním technikům

Aplikací úzce specializovaných na jednu konkrétní činnost je málo. Pokud tedy nějakou takovou hledáte, často se musíte spokojit s tím, co je, nemáte šanci si vybírat. Revizní technici si ovšem vybírat nepotřebují. Aplikace INSPECTO je jim tvořena přímo na míru, a pokud jim v ní něco chybí, stačí se ozvat a vývojáři funkci dost možná doplní.

INSPECTO je aplikací speciálně pro provádění revizí. Ocení ji všichni revizní technici, ať už provádí revize elektroinstalací, elektrických strojů, elektrických spotřebičů, zařízení pro obloukové svařování nebo systémů ochrany před bleskem.

 

Proč revizní technik potřebuje takovou aplikaci?

Práce revizního technika je pestrá. Za prvé jezdí za zákazníky a za druhé musí řešit administrativu. Dříve bývaly tyto části oddělené – nejdříve návštěva zákazníka, pak vyplnění papírů v kanceláři. Aplikace INSPECTO je propojuje. Administrativu vyřešíte hned na místě revize, a hlavně mnohem rychleji! Při vyplňování revize lze využít citace z ČSN norem, data uživatelů jsou uložena v cloudovém úložišti, takže nehrozí jejich ztráta. Správa revizí je tak mnohem jednodušší, navíc si můžete ukládat i kontakty na zákazníky. Aplikace umožňuje i online plánování revizí.

 

Jak aplikaci používat?

Jednoduše. Online revizní aplikace je dostupná přes prohlížeč, takže si ji otevřete na libovolném zařízení. Má však také svou verzi pro mobilní telefony se systémem Android. Můžete si tedy s sebou na místo revize vzít tablet či telefon a údaje zadat na místě. Zprávu si uložíte třeba rozpracovanou a v online provádění revizí pokračujete v kanceláři.

A kolik to všechno stojí? Na 30 dní je možné aplikaci vyzkoušet zcela zdarma. Pak si vyberete, jakým stylem za ni budete platit. Jednou variantou je paušální platba, tvůrci však myslí i na techniky, kteří provedou jen pár revizí za měsíc. Pro ty je výhodnější platit za každou revizi. Online revizní aplikace INSPECTO se prostě snaží myslet na všechny.