Řidiči, začněte nový rok se vší parádou!

Do nového roku si dáváme různá předsevzetí, na své auto nebo řidičské umění ale myslíme málokdy. Letos je proto čas to napravit. Vylepšete své řidičské dovednosti a dopřejte svému autu takovou péči, jakou si bezpochyby zaslouží. Budete se tak po celý rok na cestách cítit bezpečněji a komfortněji. Nezní to jako báječné novoroční předsevzetí?

Ještě než se pustíte do velkých cílů, trochu svého motorizovaného miláčka vyčistěte a naleštěte. Výběrová autokosmetika umí víc, než jen dodat vašemu autu žádoucí čistotu a lesk. Dokáže ho ochránit před celou řadou negativních vlivů a pomůže mu zachovat si déle bezchybný a krásný vzhled. Určitě se vyplatí nakupovat především zvýhodněné sady autokosmetiky, které navíc zaručí, že mezi sebou nebudou jednotlivé čistící prostředky nečekaně a nepříjemně interagovat a nepoškodí tak interiér ani kapotu vašeho vozu.

 CARPERT-INTERIOR-CLEANER-675x675

Zlepšete své řidičské dovednosti pod vedením profesionála

Nezáleží na tom, jestli máte za sebou nějaký nepříjemný řidičský zážitek nebo jestli se vracíte za volant po dlouhodobější pauze. Kondiční jízdy na zdokonalení můžete využít vždy. Zkušený instruktor se vždy přizpůsobí vašim možnostem a požadavkům a připraví vás na nečekané a komplikované situace, které mohou během řízení nastat.

Doučí vás také potřebné základy samostatného ježdění a pomůže získat sebedůvěru a jistotu, která vám každodenní pohyb po silnici maximálně usnadní. Kondičních jízd můžete absolvovat neomezený počet, nicméně obvykle postačí 2-3, abyste získali úroveň znalostí a dovedností, kterou potřebujete.

4158-675x675

Komfortní a příjemnou jízdu si mnoho z nás spojuje s poslechem kvalitní hudby. Disharmonická nebo zastaralá aparatura ale může posluchače nepříjemně rozhodit nebo ho dokonce rušit při řízení. Značkové reproduktory na ozvučení auta podobnými nešvary netrpí. Díky nim si můžete užít skladby od svého interpreta nebo i běžný poslech rádia skutečně kvalitně a nerušeně.