Roční vyúčtování za energie jako noční můra? S MAGMARELAX už ne!

Dnes si zima se svým příchodem opravdu pospíšila. Topná sezóna se tedy prodloužila, takže na jejím konci můžeme jistojistě očekávat vysoké vyúčtování za tuhá paliva, plyn nebo elektřinu. Ale nemusí tomu tak být, leccos se dá zachránit ještě teď. Vsadit můžete třeba na řešení 3 v 1 od MAGMARELAX.

 

Kvalita a cena jdou ruku v ruce

Napadlo vás někdy spočítat si, jak nákladné jsou jednotlivé způsoby šetření energií? Třeba taková výměna oken vám při průměrné ceně 27 000 Kč za 1% uspoří jen 8,8 % nákladů. Nic moc, že? Zateplení fasády je na tom o kousek lépe. Při podobné ceně umí snížit náklady na topení až  44%.

Absolutním topem je však zateplení stropu. Při investici necelých šesti tisíc na jedno procento můžete ušetřit až jednu třetinu nákladů na topení. A to ihned – ne až bude venku panovat příznivé počasí.

 

A o co jde?

Správná izolace stropu by měla minimálně zasahovat do střechy, ale zároveň se starat o maximální zadržování cenného tepla, které přirozeně stoupá vzhůru. Izolace z rohoží se ani zdaleka nemůže dostat na všechna dostupná místa. Mnohem lepší je v tomto ohledu foukaná minerální izolace, která dovolí efektivní bariéru účinné rozprostřít po celé ploše stropu.

Odborníci používající systém MAGMARELAX® z foukané minerální vlny si s celým procesem poradí za pár hodin, a to bez zbytečného hluku či nepořádku. Lze je využít na střechách bytových i rodinných domů. Tady všude se postarají o rychlé a výrazné ušetření na nákladech za topení. Pořizovací cena se vám může vrátit už během jedné topné sezóny!

 

Funkční izolování stropu

Zde jsou pro aplikaci využity přirozené dutiny mezi trámy, zpravidla vyplněné pouze vzduchem. Hadice z speciální vozu žene izolaci přímo tam, kam je třeba. Není nutné uklízet schodiště po přepravě těžké techniky nebo se obávat obitých a poškozených rohů. Ani paní domu nepozná, že se na její půdě něco děje!

Komfortní izolování podlahy

Se systémem MAGMARELAX® lze vytvořit i vysoce funkční a praktickou podlahu na půdě. Nášlapnou vrstvu zajišťuje vysoce nosná OSB deska a vám tak nic nebrání věšet pod světlíkem prádlo nebo se vydávat na půdu pro marmelády či nasušené bylinky. Na půdě si můžete klidně vytvořit letní obytný prostor nebo třeba dílnu. A to bez dodatečného zatížení konstrukce vašeho domu těžkou betonovou podlahou nebo deskami.

Vyzkoušejte to také! Právě dnes vyřešte své účty ještě do Vánoc, a to s 15% slevou jako milým dárkem. Stačí vyplnit nezávazný formulář!
Více na
www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.