Rohové sedací soupravy pro maximální pohodlí

Chcete-li si dopřát luxus a zvelebit svůj obývací pokoj, vyberte si rohovou sedací soupravu, která zajišťuje opravdu pohodlný odpočinek. Nejen díky své praktičnosti, líbivému vzhledu, komfortu, ale i z důvodu cenového, patří rohové sedací soupravy mezi nejoblíbenější a nejprodávanější.

 

Můžete si je vybrat v látce, kůži nebo eko-kůži, rozkládací nebo s úložným prostorem. Výběr je opravdu široký a vybrat si může každý. Rohové sedací soupravy jsou vyráběny ve tvaru do písmene „L“ nebo pro ještě větší komfort do písmene „U“. Záleží především na Vašich prostorových možnostech a počtu členů rodiny. Pokud jste velká rodina a máte velký obývací pokoj, pořiďte si rohovku do „U“, kde se pohodlně usadíte všichni a ještě Vám zbude místo pro přátele.

Luxusní rohová sedací souprava do písmena „L“

Představujeme Vám exkluzivní rohovou sedací soupravu ODESSA I, kterou si můžete vybrat ze dvou barevných provedeních, kde korpus je vyroben z kvalitní eko-kůže a sedáky s opěráky jsou látkové. 

odessa-bezova

Pro maximální pohodlí při sezení na této rohové sedací soupravě ji výrobce vybavil polohovacími opěrkami hlavy a područkami. Každý sedák má polohovací opěrku hlavy, kdy se vy sami můžete rozhodnout, zda ji chcete mít vzpřímeně či položenou. Polohovat je můžete ve více polohách. To stejné máte možnost udělat i s područkami.

Odessa I rozkładanie

Rohovka Odessa byla navrhnuta pro velkou rodinu, která miluje pohodlí a relax. Samozřejmostí je  i rozklad, kdy po jednoduchém rozložení vznikne lůžko o velikosti 120x200cm. Pod nerozkládacím dílem ještě najdete velký úložný prostor, který jistě využijete pro uložení Vašich věcí.

odessa-bezova-operka-funkce        odessa-bezova-podrucka-funkce