Co všechno nabízí JAP do moderních rodinných domů?

Zařídit a vybavit stylově rodinný dům pomocí kvalitních a bezpečných druhů vybavení není vůbec jednoduché. Na trhu je velké množství výrobků pro zařízení rodinných domů a orientace mezi těmi kvalitními a nekvalitními mnohdy není jednoduchá. Vybírejte tedy především výrobky, na jejichž kvalitu se můžete spolehnout. Mezi ně se řadí například české produkty JAP. A co všechno JAP nabízí pro moderní rodinné domy?

 

Vše pro posuvné dveře

Přední architekti rodinných domů vám v současnosti potvrdí, že posuvné dveře jsou do moderních interiérů tou správnou variantou. Přináší interiéru mnoho výhod a vynikají i po designové stránce. Pro jejich správný chod jsou ale nejdůležitější součástí stavební pouzdra. A právě stavební pouzdra vysoké kvality nabízí JAP. Stavební pouzdra JAP jsou kompatibilní se všemi druhy posuvných dveří od významných výrobců. JAP ovšem nenabízí pouze stavební pouzdra pro dveře do stěny. Součástí nabídky jsou také posuvné systémy, které slouží pro posuv dveří podél příček.

 

Moderní varianty schodišť

Pokud neplánujete bungalov, ale rodinný dům do patra, budou schody a schodiště jistě dalším druhem vybavení k zamyšlení. I zde se můžete obrátit na výrobky JAP. JAP totiž nabízí možnost realizace schodiště ze dřeva, nerezu nebo ze skla. Dokáže také vhodně kombinovat jednotlivé materiály, aby bylo celé schodiště reprezentativním prvkem vašeho rodinného domu. Bezpečí zajistí nerezové zábradlí stavebnicového typu s možností různých výplní. Schodiště mohou mít kruhový nebo čtvercový půdorys. Pokud se budete potřebovat občas dostat i na nevyužívané podkroví, můžete využít i stahovací schody JAP v různých variantách provedení.

 

Opravdu moderní interiéry využívají často i sklo

Sklo je v současnosti velmi využívaným materiálem mnoha předních architektů a designérů pro opravdu moderní domácnosti. Často se využívají například i celoskleněné stěny. Ty slouží jako částečné oddělení velkých místností pro pocit soukromí. Hlavním přínosem je také skvělý design skla. Sklo, jako příčku nabízí JAP v čirém provedení nebo se zalaminovaným digitálním tiskem – grafosklo. Grafosklo se dá využít také při obložení kuchyňské linky.

 

Kompletní nabídku produktů JAP naleznete na www.japcz.cz.