Rozlučte se s létem ve velkém stylu

Již jen několik posledních dní zbývá na to, abychom se mohli stylově rozloučit s létem! A proč vlastně ne? Udělat pomyslnou tečku za prázdninovými radovánkami, které vystřídaly povinnosti prvních pro mnohé z nás školních dní, navíc může mít i důležitý psychologický efekt. Díky kterému se nebudete na své pracovní vytížení dívat s takovou skepsí jako na počátku.

Móda rozlučkových párty k nám dorazila z Ameriky. Tady je tradicí oslavovat společně ledasco a pestrý společenský život je díky tomu nedílnou součástí kultury. A konec léta tu bývá vskutku stylový, posuďte sami.

 

Dobrá párty musí mít téma!

Užili jste si letos báječné léto na Malorce? Rádi byste si zavzpomínali na báječný hudební festival nebo třeba svatbu svých nejlepších kamarádů? Nic není nemožné. Téma vaší letní rozlučkové párty jednoduše vybírejte podle události, která vás během prázdnin potěšila a ovlivnila nejvíce. Zprostředkujete ji tak i ostatním a získáte možnost podělit se o své jedinečné zážitky.

 

Připravte se na všechny rozmary počasí

Podzimní deště často přicházejí bez vyzvání, ale bylo by škoda rušit kvůli nim dlouho očekávanou párty. Nenechte nic náhodě a mějte v pohotovosti svůj párty stan i se sadou dek nebo závěsů proti pronikání nepříjemného větru. Hodit se budou i lokální topidla, protože jen samotný gril nebo krb celý prostor vyhřát nedokáže.

Jestliže něco z toho doma nemáte nezoufejte, neházejte hned flintu do žita. Nemusíte hned vybírat kontokorent, stačí kontaktovat spolehlivou půjčovnu párty stanů, která vše potřebné zařídí za vás. Půjčit si můžete jen samotný stan nebo rovnou kompletní vybavení, aby na vaší jedinečné akci opravdu nic nechybělo.

A co by ve vašem párty stanu rozhodně nemělo chybět?

* tématické dekorace a suvenýry z cest

* jednoduché občerstvení (špízy, grilované jednohubky apod.)

* jedinečné drinky (melounová limonáda servírovaná v těle melounu, exotické koktejly)

* lehké zákusky s letním ovocem v hlavní roli, posloužit vám mohou třeba zásoby z mrazáku * pár nápadů na „doprovodný program“ v podobě tradičních i netradičních párty her

 

A jak uchovat vzpomínku na skvělou párty?

Pořiďte si foťák na jedno použití a nechte ho celý večer kolovat. Fotky z něj pak poslouží jako skvělá dekorace na další domácí akci!