Rozmanitá nabídka vám umožní vytvořit si koupelnu snů!

Koupelna je bezesporu nejvytíženější místností v celé domácnosti, která vám slouží již od samotného rána přes celý den mnohdy až pozdě do noci. Vzhledem k tomu, jak často tento interiér využíváte, je důležité, abyste si jej zařídili dle vašich představ – tak, aby vám koupelna vyhovovala ve všech směrech a nabídla vám nejen přitažlivý design, ale i dostatek úložného prostoru či praktickou a snadnou obsluhu. Zhostěte se tohoto úkolu se ctí a spolehněte se na pomoc profesionálů, díky kterým bude vaše koupelna dokonalá – jak se říká od A po Z!

 

Koupelna na míru – pestrý výběr, který nadchne každého!

Koupelny Pegas pro své zákazníky připravili více než pestrý sortiment koupelnového vybavení, nábytku i doplňků, mezi kterými si dokáže vybrat i ten nejnáročnější z vás. Samozřejmostí tohoto interiéru je nejen pohodlná vana či praktický sprchový kout, ale i vzhledově lákavé vodovodní baterie, radiátory či doplňky, které se postarají o onu pověstnou poslední třešničku na dortu!

 

Koupelnové vybavení na dosah ruky

Vybrat si vybavení do koupelny jen podle obrázku je stále oblíbenější způsob nákupu, na který spoléhá spousta lidí hledajíc moderní a vzhledově přitažlivý nábytek. Využijte nabídky vyhlédnout si nábytek z pohodlí vašeho domova bez nutnosti vytahovat paty z domu! V přehledně řešeném eshopu je pro vás připravená rozmanitá nabídka koupelnového vybavení počínaje sprchovými kouty, pokračujíc přes vanové baterie a konče u vany či sanitární keramiky. Vyberte si vybavení, které vás upoutá na první pohled!

 

Výdejní místo – informace, rady a doporučení

Koupelny Pegas nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost nejen vybrat si vybavení z pohodlí domova, aniž by museli hodiny a hodiny bloumat po obchodech, ale i navštívit koupelnové studio v Brně, kde se dočkají rady, ochotného přístupu, informací a doporučení ohledně nábytku. Navštívíte-li koupelny Brno, můžete si nechat poradit, jaké vybavení je vhodné právě pro vás, samozřejmostí je i ochota pomoci s návrhem instalace či poradenství na profesionální úrovni.