rozvod-nanecisto2_PP

Rozvod může být i velká zábava – dokazuje to nová hra

Rozvod není žádná příjemná věc, po které by každý toužil. Naopak – rozvod s sebou přináší řadu stresujících situaci. Pokud to ale berete s humorem a nadsázkou – můžete se u rozvodu ještě pěkně zasmát. Zkuste si domů pořídit super hru Rozvod nanečisto – možná tak poznáte i více sami sebe!

 

 

 

Nebojte se projevit

Při rozvodu často dochází k ostrým výměnám názorům nebo k velkým citovým výlevům. Právě těmito nepříjemnostmi je hra inspirována a převádí je do humorného stylu. Díky hře si můžete vyzkoušet, jak by asi zhruba vypadalo vaše dělení majetku – buďte si jistí, že se zaručeně pobavit e a možná u hry poznáte i více sami sebe. Hra je určena pro dva hráče – partnery, kteří si postupně tahají karty a plní všemožné úkoly. Některé z nich jsou velmi zapeklité – to ale uvidíte sami! Hraje se hraje až do úplného vysbírání všech karet. Cestou může dojít dokonce i ke smíru. Hru v žádném případě nesmíte brát vážně – vždyť je to opravdu jen zábava!

 

rozvod-nanecisto2_PP

 

Stačí si jen vybrat

Netradiční hru Rozvod nanečisto najdete v nabídce specializovaného internetového obchodu darkyhry.cz. Kromě této hry zde nabízí i řadu dalších originálních her jako je například: Harašeníčko aneb Člověče odvaž se!, Cesta manželstvím, Velké tajemství pohádkového lesa, Sexy hrátky 1 a řadu dalších. V nabídce jsou například originální čokoládové dárky, praktické věcičky do domácnosti a řada dalších produktů.

Kompletní nabídku najdete na www.darkyhry.cz