8604

Šampon Migliorin fitness – 3 super účinky v jednom balení

Často sportujete nebo jste vystaveni jiné velké fyzické námaze? Pokud ano, potom jistě oceníte, když se můžete umýt pěkně v klidu a pohodě jedním přípravkem. Značka Migliorin naštěstí přináší super účinné řešení v podobě sprchového šamponu fitness. Objevte i vy jeho 3 jedinečné účinky!

 

 

 

 

3v1 je super řešení pro muže i ženy

Šampon Migliorin fitness je jedinečný v tom, že v sobě kombinuje tři přípravky: sprchový gel, šampon a také balzám. Je totiž přímo vyvinutý pro mytí po fyzické námaze. Šampon Migliorin fitness tak můžete použít na mytí těla i vlasů. Šampon je také vhodný pro všechny typy pleti a používat ho můžete každý den, hodí dokonce i pro hygienu citlivých intimních partií, což jiné přípravky neumožňují. Šampon Migliorin fitness je zkrátka super.

 

 

8604

 

Vůně i hebkost jsou zaručeny

Šampon Migliorin fitness  totiž obsahuje účinné složky jako je výtažek ze zlatého prosa, slaměnky, jírovce, třezalky, vitamín A a vitamín E, biotin a právě díky tomutospeciálnímu složení  zanechává šampon pokožku krásně hebkou a hydratovanou. I vlasy budou po jeho používání doslova zářit zdravím, skvěle se i rozčesávají. Šampon Migliorin fitness je zkrátka určený pro všechny, kdo si svou sprchu nebo koupel chtějí užít!

 

 Šampon Migliorin fitness a celou řadu dalších skvělých kosmetických přípravků najdete na www.bellitia.cz