Rumy značky Zacapa – skutečný požitek v každé kapce

Máte rádi opravdu kvalitní pití? Chcete si vychutnat skutečnou chuť toho nejlepšího rumu? Pak určitě zkuste rum Zacapa. Je vyráběn z nejkvalitnějších surovin a na jeho výrobu se nespěchá. Jen tak může vzniknout skvělá chuť a aroma této lahůdky.

 

Specifická výroba rumů Zacapa

Vyrobit opravdu kvalitní rum není žádná legrace. Jen díky dlouhému zrání v těch nejlepších podmínkách v sudech z bílého dubu je možné dosáhnout tak specifické chutě a vůně, kterou pocítíte jen u rumů Zacapa.

Prvním krokem k úspěchu je používání panenského sirupu namísto běžně používané melasy. Panenský sirup je to nejlepší, co ze zpracování cukrové třtiny můžeme získat. Naopak melasa je až zbytkový produkt – a není tedy ani zdaleka tak kvalitní a dobrá. Následuje kombinace správného klima a teploty. Rum uzrává v nadmořské výšce 2333 m. n. m.

 

Ta nejlepší chuť i vůně v dokonalé harmonii

Rumy Zacapa pocházejí z Guatemaly, ale oblíbené jsou po celém světě. Díky své kvalitě i vynikající chuti, která je dokonale sladěná v každém druhu který si vyberete, také sbírají jedno ocenění za druhým. Ať už sáhnete po jakémkoliv rumu značky Zacapa – můžete se těšit na ten nejlepší požitek z pití. Vychutnejte si ho se svými nejbližšími při každé zvláštní události. Lépe už si vybrat ani nemůžete.

 

Nebesky božská chuť

Rumy Zacapa zrají ve vysokohorské oblasti, která se nazývá „The house above the clouds“, což v překladu znamená dům nad oblaky. Od tohoto názvu se odvodilo, že jeho chuť je nebesky božská. A to sami zjistíte hned – jen co se poprvé napijete. Guatemalské rumy Zacapa doslova povznášení rumy na úplně jinou metu. Užijte si i vy to nejlepší – co vám rum může nabídnout. S každým douškem poznáte, že je opravdu výjimečný.

Ať už hledáte dokonalý dárek nebo si chcete užít společné chvíle se svými přáteli u sklenky něčeho originálního – s rumem Zacapa nikdy nešlápnete vedle.