Růžová guava, Středomořské azuro – takhle voní jaro podle PartyLite!

Také máte příjemné vůně spojené s mnoha emocemi? Není divu, vždyť jsou to jejich spolehliví nosiči. Co si vybavíte, když se řekne Sladký ananas, Jasmínová gardénie nebo třeba Něžné sluníčko či Bambusová oáza? Pojďte to zjistit spolu s námi díky PartyLite.

Vonné svíčky v několika variantách a velikostech, aromalampy s rychle se roztékajícími vonnými vosky, něžně ale plně vonící tyčinky bez plamene, a to vše zabalené do designových bezpečných obalů, doplněných originální řadou bytových dekorací – to je PartyLite, jejichž výrobky si oblibu v českých domácnostech teprve dobývají.

Na trhu ale není žádným nováčkem. Její „vonné portfolio“ se prodává v desítkách zemí světa. Jde o velmi zodpovědné postavení, které netoleruje omyly. I proto věnují odborníci z PartyLite svým výrobkům až nadstandardní péči.

Jen příroda a nic víc

Drží se hesla tvrdícího, že v jednoduchosti je krása. Proto své svíčky a vosky vytvářejí jen ze 100% parafínu, čistého bavlněného knotu, čistých rostlinných olejů a esencí těch nejkrásnějších vůní světa. Svíčky PartyLite jsou unikátní – vyhoří až do poslední kapky, během spalování se z knotu ani obalu neuvolňují žádné škodlivé látky a bát se nemusíte ani jejich zhasnutí. To se odbude jen tenounkým proužkem bílého dýmu, který v žádném případě nenaruší libou vůní prostupující celou místností.

Věděli jste, že: obyčejné čajové svíčky nabízí PartyLite v platovém obalu, který je odolný proti vysokým teplotám?

Vůně PartyLite se rozvíjejí postupně. Mají své srdce, hlavu i tělo stejně jako luxusní parfémy. A nezáleží na tom, jestli díte přednost vonným svíčkám, vosku do aromalampy nebo vonným tyčinkám určeným pro použití bez plamene. Z dlouhotrvající vůně se budete těšit ještě mnoho hodin po uhašení plamene.

Nechte se zlákat báječnými kombinacemi vůní. Některé jsme vám představili už v úvodu, ale mnoho jiných na vás teprve čeká. Přivydělejte si prodejem sortimentu PartyLite třeba na mateřské nebo si jen sem tam nakupte něco málo pro svou rodinu a přátele. Pro více informací  kontaktujte paní Alenu Fedorovou 775 178 802, alena.fedorova@seznam.cz.