Lepit těžší věci a rychle?

Dnes jsme se rozhodli zbořit jeden „lepicí“ mýtus. Již naši dědové říkali, že lepit těžší, nebo větší věci, znamená, že lepidlo bude tvrdnout alespoň 24 hodin. Doba je ale jiná. Vše se zrychluje a tak v normálním životě není na zdržování čas. Nemusíte již čekat 24 hodin. Některé opravy zvládnete během šedesáti sekund. Nevěříte?

Představujeme vám siláka a rychlíka v jednom, první univerzální lepidlo od Loctitu – Loctite 60 sekund. Má hned několik výhod. Každý, kdo se chystá lepidlo použít, ocení fakt, že je extrémně pevné a udrží více než 100 kg na 1 čtvereční centimetr. Dokážete si to představit? 100 kg váží jeden velký statný chlap, nebo dva velké pytle obilí a představte si, že je bude držet lepidlo o ploše jednoho centimetru? To je opravdu pořádná síla.

Další výhodou je jeho rychlost. Stačí pouhá minuta a je přilepeno. V čem se ale navíc liší lepidlo Loctite 60 sekund od sekundových lepidel, je právě těch 60 sekund. Od chvíle, kdy naneseme lepidlo, můžeme jednoduše korigovat přesné umístění! Nemusíme se tedy bát, že výsledek bude křivý! Povedlo se nám nalepit věšáček křivě? Žádný problém, během příštích několika sekund máme možnost ho hezky narovnat. Loctite 60 sekund se určitě neztratí v žádném šuplíku a 15 gramů lepidla nám už nějakou tu dobu vydrží a navíc je cenově výhodné.

„Děravým rukou“ se sice nevyhneme, můžeme ale opravit napáchané škody. Loctite 60 sekund nám zajistí dostatek času, aby naše lepení dopadlo vždy perfektně!

Navíc je univerzální a to doslova. Hravě slepí, od gumy, kovů, dřeva, keramiky, textilií, kůže až po většinu plastů a samozřejmě karton i papír. Nemusíme mít tedy doma zásobu lepidel na různé materiály, když stačí jediná tuba.

Více na www.loctite-superattak.cz