Rychlá půjčka do deseti minut!

Peníze rychle a na ruku! Někdy nám život dokáže připravit „horké“ chvíle. Rozbije se nám auto, vyplavíme byt sousedovi, nešťastnou náhodou způsobíme škodu, a pokud nemáme dobrou pojistku, nezbude nám nic jiného, než ji zaplatit.

Náklady navíc ale mohou nepříjemným způsobem nabourat rodinný rozpočet, zvláště nyní před Vánocemi, když se každá koruna hodí. Vyřešit akutní tíživou situaci dokáže snadná půjčka, která je transparentní a má jasné výhody. Můžete ji použít na cokoliv, neplatíte žádné poplatky za vyřízení, lze ji vyřídit on-line a kdykoliv splatit předem. Ke sjednání nepotřebujete ručitele, ani majetek k zástavě, podmínky smlouvy jsou přehledné a konečná částka je jasně definovaná.

 

Peníze ihned po podpisu smlouvy

Největším benefitem je ale skutečnost, že peníze obdržíte prakticky ihned poté, co podepíšete smlouvu. O půjčku ve výši 10 až 150 tisíc korun, se splatností 12 – 60 měsíců, lze požádat on-line na internetových stránkách společnosti TOMMY STACHI  nebo telefonicky na bezplatném čísle 800 187 187.

Půjčku vyřídíte do 10 minut, elektronicky podepíšete a peníze budou fyzicky převedeny na váš účet. Případně Vám smlouvu k podpisu doveze kurýr a peníze budou zaslány na účet do 24 hodin.

 

Proč nechodit do banky?

Pružné vyřízení je předností, díky které se nebankovní sektor pozitivně liší od toho bankovního. Minimum byrokracie, bez nutnosti uvádět předmět plnění, tedy účel, na co bude půjčka použitá. U nebankovního sektoru se jedná o samozřejmost, kterou byste u tuzemských bank hledali marně.