RYCHLÉ PLAMENY S PODPALOVAČI SOLO

????????????????????????????????????

Bílé odlamovací kostičky, které mají moc okamžitě vyčarovat pořádné plameny. Přesně takové jsou také pevné podpalovače tradiční české značky SOLO. Ta má ve své nabídce hned tři varianty – šetrný parafínový, klasický petrolejový a příjemně voňavý levandulový. U všech tří je postup stejný – stačí jen uloupnout bílou kostičku a zapálit.

Pevný podpalovač je odnepaměti velkým pomocníkem při zapalování. U nás doma hrál velkou roli, pokud jsme chystali rodinné fondue. Jak se u slavnostní tabule objevily bílé kostičky pevného podpalovače, bylo jasné, že nás čeká gastronomický zážitek.

 

V nabídce SOLO jsou hned tři typy pevných podpalovačů, vybírat můžete z těchto variant:

????????????????????????????????????

SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ PARAFINOVÝ – tento moderní podpalovač je šetrnější k životnímu prostředí, má neutrální vůni je vhodný do krbů, kamen, kotlů i na grilování. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů, a to díky ekologické parafínové náplni. K dostání v obchodech Albert, síti Bauhaus, Hornbach, Obi a Unihobby za cenu od 39 Kč. Více na www.solo.cz.

????????????????????????????????????

SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ PETROLEJOVÝ – tento tradiční podpalovač je na petrolejové bázi a je vhodný k podpalování dřeva, uhlí, briket a dalšího paliva. Z trojice pevných podpalovačů patří mezi nejsilnější s nejintenzivnějším žárem. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. K dostání v obchodech Albert, síti Bauhaus, Hornbach, Obi a Unihobby za cenu od 30 Kč. Více na www.solo.cz.

Solo_pevný podpalovač_levandule 02SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ LEVANDULOVÝ – tento podpalovač na parafínové bázi si oblíbí zejména ti, kteří chtějí nejen pomoci s plameny, ale hledají ještě něco navíc. Díky levandulové parfemaci se nemusíme bát nepříjemného zápachu. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů. K dostání v síti Bauhaus, Hornbach, OBI a Unihobby za cenu od 59 Kč. Více na www.solo.cz.

Česká společnost SOLO MATCHES & FLAMES, a.s. je pokračovatelem dlouholeté tradice výroby a prodeje zápalek Solosirkárna a. s., která vznikla počátkem 19. století v Rakousko-Uhersku. Společnost obchoduje se zápalkami a ostatním plamenným zbožím značky SOLO. Produkty splňují všechny zákonné předpisy a normy a jsou pravidelně testovány v příslušných zkušebnách. Společnost vlastní klasické ochranné známky zápalek (The ScissorsThe KeyThe Pipe atd.), které dlouhodobě slouží k podpoře prodejů zápalek. Mezi současné produkty však nepatří pouze standardní a domácnostní zápalky, ale také dlouhé krbové zápalky, zapalovače, podpalovače ohně, svíčky, sortiment ke grilování a pro topnou sezónu.

V loňském roce firma SOLO exportovala do 14 zemí – Bulharsko, Dánsko, Finsko, Francie, Lotyšsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Řecko – Kypr, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Švédsko a Velká Británie. Na domácím trhu, tedy v Čechách a na Slovensku, firma SOLO distribuuje zápalky a jiné plamenné produkty především pomocí obchodních řetězců, velkoobchodů s potravinami, drogistickým zbožím a tabákových firem. SOLO MATCHES & FLAMES, a. s. má 90% podíl na českém trhu a 60% podíl na slovenském trhu v prodeji zápalek. Strategií společnosti je zachování tradiční značky SOLO, při udržení vysokého standardu kvality zboží v segmentu plamenných produktů.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Renata Drabálková                                                                       Linda Maletínská

marketing, SOLO MATCHES & FLAMES, a.s.                        agentura Privilege PR, s.r.o.

tel.: +420 511 192 111                                                                   mob.: +420 775 944 267

mob.: +420 606 626 752                                                               e-mail: maletinska@privilegepr.cz

e-mail: drabalkova@solosirkarna.cz