15104073 - graffiti wall, grunge background

Výškové čištění fasád Praha 9. Odborníci na svém místě, odstraňování graffiti a profesionální ochrany

Služba odstraňování graffiti v Praze, kterou nabízí i úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o.výškové práce Praha 9, ochrany fasád, odstraňování graffiti. Je to jedna ze společností, která se tímto problémem dlouhodobě zabývá a má s tím bohaté zkušenosti. Odstraňuje graffiti téměř ze všech možných povrchů, které byly pouličními neřády zničeny. K nejčastěji poškozeným povrchům patří fasády, garážová vrata, zdi, terasy, schodiště  nebo i třeba z rozvodové elektro skříně.

Vandalismus v této formě se bohužel objevuje čím dál častěji, a to především ve městech. Nachází se v nich mnoho míst, kde jsou domy a majetek v přímém ohrožení sprejerů, a to hlavně v blízkosti parků, v temných uličkách, u hospod a klubů. Sice je vyhrazených několik legálních ploch, kde mají tito pouliční umělci prostor k této malířské sebereprezentaci, ale bohužel, ničení cizího majetku je pro ně zřejmě větší zábava. Pokud posprejovaná místa nebyla ošetřena antigraffiti ochranou, tak je odstraňování graffiti mnohem finančně náročnější záležitostí.

Na postižených objektech se odborní pracovníci společnosti snaží zeslabit intenzitu barvy profesionálním odstraňovačem. Ten potom nechávají několik minut působit, a potom ho omyjí vysokotlakým zařízením. Poté postižené místo přetřou barvou v odstínu budovy, aby tak došlo k jeho úplnému zmizení z fasády.

Minimálně takto postupovali v našem případě, kdy se graffiti objevilo na zdi našeho domu. Zaměstnancům této firmy se povedlo dát naši zeď opět do pořádku, takže pokud se potýkáte se stejným problémem, určitě doporučuji, abyste se obrátili na tuto firmu.

Profesionálové na podlahy. Nano impregnace Praha 6. Strojové čištění, voskování, krystalizace mramoru

Nedávno jsem při pročítání na internetu narazil na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 6, impregnace, čištění podlah, krystalizace mramoru, nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kartáčové rotační kotoučové stroje.

51194065 - background and texture of decorarive redwood striped  on wall, xylia xylocarpa taub wood

Díky tomu je schopna podlahy vrátit do takové stavu, ve kterém jsme podlahu pořizovali, a to formou zakonzervování voskem. Říká se tomu odborně – průmyslový polymer. Pro všechny tyto informace a skvělé recenze jsem se rozhodla tuto službu čištění podlah Brno využít, protože na mojí podlaze už bylo vážně vidět, že už má něco za sebou. Prvně jsem se ji snažila vyčistit sama, ale příliš to nešlo, protože plovoucí podlaha by se neměla příliš namáčet vodou, takže jsem úplně nevěděla, jak mám svůj plánovaný úklid provést.

Zkontaktovala jsem se proto s lidmi z A SERVIS a vysvětlila jim svůj problém. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci, zkrátka na všech podrobnostech a za dva dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A fakt jsem zírala, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by ji právě někdo položil novou. Tímto bych chtěla tuto úklidovou společnost vřele doporučit, protože rozhodně nebudete zklamaní a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky do nejmenších detailů.

Jejich zaměstnanci jsou navíc školení profesionálové, takže nebudete muset čelit laxnímu a podrážděnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje, což jsem několikrát, zvláště u řemeslníků zažila. Dále bych také chtěla upozornit na to, že firma se zabývá i mytím oken, odstraňování plísní, krystalizaci mramorové podlahy, hydrofobní nano impregnaci podlah, krystalizací přírodních kamenných podlah, takže pokud poptáváte i jiné služby, než čištění podlah, určitě se na ně obraťte, protože to budete mít se zárukou kvality.