S hudbou na každém kroku

Hudba je všude okolo nás. Hraje v supermarketu, slyšíme ji v kabince, když si zkoušíme oblečení, písničky si pobrukují naše děti, posloucháme ji v autě na cestách, při cvičení k dobití energie i k relaxaci při horké koupeli. A pokud jste navíc i hudební nadšenec a rádi posloucháte své oblíbené interprety, určitě se vám bude hodit stylový přehrávač hudby, díky kterému budete mít své oblíbené písničky vždy při sobě. A jaký přehrávač hudby vybrat?

Jako hudební přehrávač může být považován i váš chytrý mobilní telefon, ten se však poslechem hudby (určitě to znáte) velmi rychle vybíjí, a v momentě, kdy si potřebujete zavolat nebo poslat SMS zprávu, baterka vám dojde úplně. V tom případě bude nejlepším řešením zvolit externí přehrávač, který poslouží výhradně k poslechu hudby.

Výstřižek

Mezi kvalitní přehrávače, které se vám jen tak nevybijí, patří také MP3/MP4 přehrávač Orava MA-16G, který je obohacený o krásný barevný 1,8“ LCD display s rozlišením 160×128 bodů a 260 tis. barvami. Na displeji si můžete přečíst název písničky i interpreta s podporou zobrazení ID3-TAG. Písniček se vám do přehrávače vejde opravdu spousta díky 16GB paměti! Vkládat je můžete ve formátech WMA, MP3, WAV, JPG, BMP, OGG, APE, FLAC, WAV a AMV. Pokud vás písničky přestanou bavit, můžete si také přepnout na vaše oblíbené FM rádio.

Nabíjení je velmi snadné pomocí USB a AC adapteru a na jedno nabití můžete poslouchat hudbu, prohlížet si fotografie nebo koukat na videa až 7 hodin! Stylový přehrávač Orava MA-16G si s sebou můžete sbalit do posilovny, do kabelky i batohu – má pouhých 27 gramů a rozměry 4x8x0,9 cm! Nestačí vám vnitřní paměť 16GB? Díky MicroSD přídavné kartě, kterou můžete do přehrávače vložit, si můžete užívat hudbu i obrázky a videa do nekonečna!

Stylový MP3/MP4 přehrávač Orava MA-16G si můžete pořídit na internetovém obchodě www.orava.cz za 999 Kč!

 

Věděli jste, že…

  • Před učením nebo prací byste měli 5 minut poslouchat hudbu, která vás naladí na vlny Alfa. Pracovat se vám pak bude mnohem lépe.
  • Díky hudbě vnímáme nejen melodii hudby, ale také rytmus a harmonii.
  • Muzikoterapie je metoda, která se zabývá léčbou pomocí hudby.
  • Při uklidňující hudbě a zvucích z přírody (zpěv ptáků, šumění moře, zvuk tekoucí vody v řece, šumění listů) dokážeme lépe relaxovat a uvolnit napětí.
  • Vážná hudba pomáhá při soustředění. Pokud jste roztěkaní a potřebujete se koncentrovat, poslechněte si některou ze skladeb vážné hudby.