Nemá rád předehru? Naučte ho to!

O předehře se v souvislosti s romantickým milováním často mluví, ale někdy zůstává jen u slov. Někteří muži na pomalé něžné laškování zkrátka moc nejsou, nejraději mají, když se jde přímo na věc bez zbytečných okolků. Většině žen ale takový způsob naopak nevyhovuje. Pokud mezi ně také patříte, nezbude vám, než si předehru čas od času zorganizovat sama. Zaručujeme vám, že tuhle bude váš partner milovat.

 

Připravte si půdu

Není nic krásnějšího než příslib večerního sexu už od rána. Stačí k tomu málo, třeba vzkaz vložený do kapsy u saka nebo nažhavená SMS.

 

Začněte zlehka

Buďte doma dřív než on a přivítejte ho v županu, pod který ukryjete sexy erotické prádlo. Mělo by být nové a neokoukané, pokud si koupíte už třetí fialovou soupravu, muž jen těžko zaregistruje rozdíl (P.S. – vyplatí se ostříhat cedulky). Mějte po ruce připravenou horkou vanu nebo lehkou večeři při svíčkách.

 Výstřižek

Smyslné polibky

nezapomeňte na ovoce: jahody, víno, zralé broskve banán apod., zkrátka všechno, co se dá vyzývavě olizovat sát nebo… však s banánem už si poradíte. Občas polibte i svého partnera, ale dál ho zajít nenechte. Cítíte, jak jeho tělo tuhne a nespouští z vás oči? Tak to je přesně ono.

 

Jen ho nechte, ať se dívá

Jakmile se ovoce dost nabažíte, přesuňte se do ložnice. Ale rozhodně ne jenom tak. Lehněte si na záda a začněte rozjíždět erotickou rozkoš bez něj. Nezapomeňte na krajkové kalhotky, aby bylo všechno co nejlépe vidět. Jeho pokusy o zapojení se do hry ignorujte.

Až když bude on i vy dostatečně vzrušený, zeptejte se ho na prostou otázku: „Chceš mě?“ Jakmile odpoví, nechte ho převzít iniciativu. A spolehněte se, že dnešní milování bude určitě stát za to!

Náš tip: nebojte se při svém svádění použít různé erotické doplňky. Řetízky na tělo, podvazky, dlouhé rukavice nebo síťované punčochy budou určitě to pravé. Nabídka těchto lákadel je bohatá, stačí si jen vybrat.