Sbalte se na dovolenou v mini verzi

Pokaždé je to stejné. Před každou dovolenou i výletem stojíme bezradně nad kufrem nebo batohem, který je malý a rozhodně se nám do něj nevejde to, co bychom potřebovali. A tak přemýšlíme, jestli budou stačit dvoje kraťasy a jedny džíny, a který ze svých oblíbených kosmetických přípravků necháme doma.

Oblečení určitě volte podle lokality, kam jedete a podle typu aktivit, které na dovolené plánujete. K moři je zbytečné vozit tři mikiny, když stejně většinu času strávíte v plavkách a letních šatech, naopak do hor jsou plavky téměř zbytečná výbava. Co ale potřebujeme téměř všude je různá kosmetika, sprchové gely, šampony, oblíbená vůně nebo krém. Řešením jsou cestovní balení, která ušetří místo a přitom se nemusíme vzdát žádného ze svých oblíbených produktů. Obsah je totiž kolem 60ml pro šampony a gely a kolem 10ml pro krémy, tedy dostačující množství pro dvoutýdenní dovolenou. Navíc jsou cenově zvýhodněná a vybrat si můžete komplet ve své oblíbené vůni. Mini verze produktů se prodávají samostatně i v dárkových sadách a můžeme je tak využít nejen pro své cesty ale jako dárek pro někoho blízkého.

Do horkých dní je skvělá třeba sada The Body Shop Sea s bambuckým máslem, kde najdete v cestovním balení nejen sprchový gel, šampon a kondicionér, ale také péči o rty, tělové máslo a tělový peeling. Prostě kompletní výbavu na dovolenou, která v kufru zabere místo jednoho běžného sprchového gelu. Samozřejmě i parfémy se většinou dělají v cestovní verzi a tak si na cesty můžete vzít jen miniaturku a velký flakón nechat bezpečně doma. Co si budeme povídat, strachovat se během cesty, zda se váš oblíbenec nerozbije, není úplně klidný začátek dovolené.

Mini verze kosmetických přípravků jsou i skvělou možností, jak zkusit novou vůni nebo značku. Na www.parfemy-elnino.cz najdete cestovní sady i dárkové kazety a na dovolenou se tak můžete připravit v klidu a pohodlí domova. Ať už budete vybírat tu svou oblíbenou, nebo zkusíte něco nového, mini verze vám v kufru ušetří místo. Jak ho využít už určitě budete vědět sami.