Víme, jak na snížení nákladů za vytápění

Na trhu se každým rokem objevují nové technologie zaručující snížení celkových nákladů za vytápění. Drtivá většina z nich však nepřežije další sezónu a po několika letech si na ně už nikdo nevzpomene. Jen hrstka z nich se dokáže svými prokazatelnými výhodami dostat do širšího podvědomí všech spoluobčanů. Chceme vám proto představit prověřený způsob, který má dostatečné ambice se stát nejlepší technologií k zateplení jakéhokoliv domu. Ptáte se o co se jedná? Jde o se o systém Magmarelax.

 

Zateplujeme, ale efekt v nenávratnu

Ještě před několika lety se staly největším hitem okamžité výměny oken a zateplování fasád. Ano, výměna oken vám skutečně ušetří asi 9% nákladovost, ale každé procento vás vyjde na 27 tisíc. Zateplení fasád je na tom bohužel podobně. Snížení nákladů za vytápění o 44 % je skvělé číslo, ale jedno procento vychází asi na 10 tisíc korun. Nakonec se dospělo k závěru, že nejefektivněji vychází zateplení stropu. Tato technologie dokáže ušetřit až třetinu nákladů za otop. A při tom se jedná o investici 5 500 Kč na jedno procento úspor. Statistika hovoří zcela jasně a předkládá vám cestu k nejelegantnějšímu systému na trhu – systém Magmarelax.

Co je systém Magmarelax

Moderní technologickým řešením je minerální foukaná izolace, která dokáže utěsnit i ty nejmenší skulinky. Již ze základních škol moc dobře víme, že teplý vzduch stoupá vzhůru. Pokud je tedy podlaha půdy neodizolovaná, teplo se ztrácí bez jakéhokoliv postranního užitku. Ptáte se jakým způsobem se minerální foukaná izolace chová v letní sezóně? Jednoduše, do vaší ložnice se teplo prostě nedostane, čímž si vytvoříte skvělé podmínky ke spánku.

 

Úspory s foukanou minerální izolací

Se systémem Magmarelax ušetříte až 30 % nákladů za vytápění a ihned od dokončení ucítíte nárůst teploty o 5 stupňů. Mimo jiné je minerální foukaná izolace požárně odolnější a dokáže skvěle tlumit hluk. Dokonce nechutná ani hmyzu a netvoří se v ní plísně. Nad čím tedy ještě přemýšlet?