Sekačka pro menší pozemky MTD Smart 32

Sekačky jsou neodmyslitelnou součástí všech travnatých pozemků, kde je zapotřebí pravidelně udržovat porost v určitých výškových hranicích. Stačí 7 dní bez povšimnutí a váš pozemek se začne proměňovat v nevábně vzhlížející džungli. Za dávných časů si lidé museli vystačit s manuálními stroji jako je kosa nebo ruční srp. Naštěstí pro nás je toto nářadí roztomilou minulostí a na scéně se již několik desítek let objevují kvalitnější a méně kvalitní sekačky. Pro nákup té kvalitní a především vhodné je nutné poskytnout výrobci určité informace. Nejdůležitější otázka, kterou si musí položit každý zájemce ještě před nákupem sekačky se týká velikosti pozemku. Podle tohoto důležitého údaje si následně vyberete ten nejvhodnější typ sekačky pro svůj pozemek.

 Sekačka pro malý pozemek

Sekačka MTD Smart 32 je svou konstrukcí a výkonem motoru přímo určená pro malé pozemky s plošnou výměrou okolo 400 metrů čtverečních. Je tedy vhodná pro sekání trávy v řadových domcích s menší zahrádkou nebo pro velikostně podobné pozemky na výletních chatách.

Sekačka MTD Smart 32 zvládne veškeré členitější povrchy i v mírném svahu. Poradí si s pozemkem se stromy a keři. Jedná se o elektricky poháněnou sekačku s příkonem/výkonem 1000 W. Šířka záběru je s ohledem na velikost opracovávané plochy na dostačujících 31 centimetrech.

Výhody sekačky MTD Smart 32

Moderní pomocník s označením MTD Smart 32 disponuje sběrným košem o objemu 28 litrů bez pohonu. Mezi hlavní přednosti patří Výkonnost a vysoce odolné asynchronní elektromotory. Sekačka je svou nízkou hmotností vhodná i pro seniory a drobné ženy. Jde o skvělého kompaktního a zároveň lehkého pomocníka vhodného na všechny typy malých pozemků.

Hmotnost této moderní sekačky je stanovena na 12 kilogramech. Je vybavena elektrickým motorem 230 V s výkonem 1 000 W. Výrobce samozřejmě nezapomněl na možnost plně složitelných řídítek.