Servis stále nablízku a výborné ceny? To je půjčovna dodávek Zlín

Jsme tým specialistů v oblasti krátkodobých a dlouhodobých pronájmů užitných dodávkových vozů Ford Tranzit do maxima hmotnosti 3,5 tuny. Služby naší půjčovny dodávek Zlín využívají soukromé osoby, podnikatelé i živnostníci.

Naše sídlo se nachází přímo ve Zlíně, ovšem vzhledem k naší atraktivní nabídce, vynikající cenové politice a příznivým podmínkám pronájmu vozidel Ford Tranzit máme klienty z mnohem širšího okolí.

V zásadě je jedno, jestli potřebujete něco jednorázově, nebo využijete naše služby pravidelně. Kontaktujte nás tak jako tak.

 

Hodiny a ceny, do kterých se vejde každý

Naše centrála je v provozu denně od 8 do 20ti hodin. V případě potřeby je možné se telefonicky dohodnout na jiném čase dodání vozu, zkrátka podle vašich potřeb. Půjčovna dodávek Zlín vychází v tomto ohledu vždy klientům vstříc.

Naše vozy můžete použít k libovolným komerčním aktivitám, protože nejsou vybaveny vlastním reklamním potiskem.

 

Vozový park vždy v pořádku připraven

Naše flotila Fordů Transit je podrobována našimi pracovníky půjčovny dodávek Zlín stálé kontrole a těší se vynikajícímu technickému stavu. Všechny Fordy jsou vybaveny ČR dálniční známkou a naše asistenční služba je neustále k dispozici všem našim klientům.

Pro vaše potřeby máme dále k dispozici upevňovací kurty, rudlíky pro transport, oblíbené „banánovky“ a také navigaci. Banánovky stojí 20 Kč za kus, pronájem navigace pak 50 Kč za den.

 

Když do toho půjdete…

Budeme potřebovat váš občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B a také vratnou kauci 5000 Kč, která nesouvisí se samotným poplatkem za pronájem Transitu. Ceny vozů půjčovny dodávek Zlín začínají na 500 Kč.

V případě, že potřebujete firemní pronájem a nejste jednatelem dané spolčenosti, budeme vyžadovat notářsky ověřené zplnomocnění vaší osoby. Při předání vozu do vašeho užívání samozřejmě není problém, pokud vás vlastní zaparkujete v našich prostorách.

 

Trocha limitů

Ano, naše vozy mají omezené kilometry, což je jedním z faktorů naší velmi přístupné cenové politiky. Nicméně nastavené hodnoty jsou takové, že neomezují nijak víc jak 95% našich klientů.

Spojení a kontakt

V případě, že máte jakékoli další dotazy na půjčovnu dodávek Zlín, případně si chcete rovnou něco pronajmout z našeho vozového parku, neváhejte nás kontaktovat v provozní době na lince 608 800 180, nebo využijte mail pbrezik@email.cz.