Servisní mytí výloh Praha. Výškové čištění fasád

Dobrý den za mě i za naši prodejnu Camaieu na hlavním nádraží v Praze. Pokud jde o zkušenosti s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., ty máme již několik let a nepamatuji si, že by byly někdy špatné. Myje nám naši prodejnu s dámským oblečením každý měsíc už snad 6 dlouhých let. Za tu dobu se zde samozřejmě vystřídalo několik vedoucích, nicméně informace si mezi sebou předáváme a neslyšela jsem ani od žádné kolegyně, že by byly s mytím nespokojené.

A teď konkrétně, co nám firma A SERVIS LIPKA umývá: venkovní výlohy, vnitřní výlohy, skleněné příčky uvnitř prodejny (ty jsou upevněny vždy jedna úzká a vysoká mezi těmi vnitřními) a rovněž občas i zrcadla uvnitř prodejny. Venkovní výlohy vedení Camaieu stanovilo na jedno mytí měsíčně, vnitřní pak nepravidelně (dosti záleží na tom, jakou máme zrovna výzdobu uvnitř prodejny), příčky se pak myjí spolu s těmi vnitřními najednou, zrcadla na požádání jak kdy.

Snad jen jediný problém, co jsme kdy s výlohami měli, byl na jednom skle zvenku u loga Camaieu, kdy jsme jejich firmě reklamovali asi rok zpátky dlouhé čmouhy po stékající vodě z vrchu – jak jsme však později zjistili, problém nebyl u jejich firmy, ale u porouchané klimatizace nad obchodem, ze které kapala voda, která pak na jednom skle stékala dolů.

I v tomto nám však jejich firma velmi dobře vyhověla – požádala jsem je, jestli by nám to jedno sklo mimořádně neumyli, protože zrovna měla přijít kontrola z centrály, a vyhověli nám. Co se týká umývání, chodí k nám obvykle jeden a ten stejný pán, na kterého máme i telefon – takže obvykle voláme rovnou jemu, je to rychlejší než volat přímo na jejich firmu.

Pán pak přijde i s věcmi na umývání, někdy nás poprosí jen o vodu do kyblíku a vše zvládne dobře sám. Jsme spokojeni a doufáme, že naše spolupráce s firmou A SERVIS LIPKA bude pokračovat.

Za prodejnu Camaieu na hlavním nádraží v Praze vedoucí Lucka

Odmašťování, mytí, čištění, voskování, nano impregnace podlah Praha

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje za využití kotoučového stroje strojové čištění a mytí podlah Praha, na který používá dva nástavce – tzv. držák padů nebo silonový kartáč. Strojové čištění a mytí podlah v Praze detailně a generálně vyčistí jakýkoliv druh podlahy pomocí kotoučového stroje, který se při této metodě používá.

Podlahy 02

Kotoučový stroj o hmotnosti cca 40 kg zajistí mytí, čištění, odmaštění, odprašování, impregnaci, krystalizaci, voskování dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy, mramorové podlahy, zámkové dlažby.

Toto čištění je vhodné pro mytí, čištění betonových, litých, epoxidových, elektrostatických, strukturovaných, drátko betonových podlah, litých stěrek, ESD stěrek, průmyslových podlah v mastném a potravinářském průmyslu, speciálních podlah v chemickém průmyslu a průmyslové výrobě.

Strojové vyčištění a umytí podlah v Praze provádí firma A SERVIS LIPKA zákazníkům v rámci firemní i soukromé sféry, velkých i malých prostor. Pokud se povede kvalitně strojově vyčistit podlahu, zákazníkovi vždy firma doporučí nechat si podlahu zakonzervovat. To realizují tak, že na povrch nanesou pololesklý či matný vosk – průmyslový polymer (fluataci). Velkou výhodou polymeru je, že zabrání hlubšímu znečištění ve struktuře podlahy a výrazně prodlouží životnost podlahy, navíc se velmi dobře čistí a je protiskluzový, což uvítají zákazníci, kteří mají provozovny v obchodních centrech, kam se zanáší voda a nečistoty z venku, když prší.

Nejčastějšími zákazníky, kteří si nechávají na podlahy polymer pravidelně nanášet, jsou zdravotnické zařízení, úřady, instituce, provozovny a obchody v obchodních centrech, tovární haly lehkého provozu, nemocnice aj. Strojové čištění podlah a mytí podlah Praha kotoučovým strojem a odsávání špíny silným vysavačem se vyplatí převážně při úklidu po stavební činnosti, kde jsou utvořeny vápenaté a cementové závoje.

V tomto případě nejčastěji uklízí stavby nových provozovnách obchodních řetězců a používají kyselou chemii na tato znečištění. Důležité je podotknout, že kyselou chemii nemohou použít na kamenné podlahy a ušlechtilé materiály, protože by byl poškozen vzhled a to nenávratně. Technikou strojového čištění podlah v Praze také čistí podlahy již stávajících provozoven a to 1x až 2x ročně. Jedná se o provozovny, které mají velkou frekvenci zákazníků a do podniku se tak zanáší špína z vnějšího prostředí.