Pro strojovou metodu čištění koberců není problém vyčistit koberec ani v hospodě

Pro svou  restauraci v Praze jsem hledala spolehlivou úklidovou firmu na vyčištění koberce, takže jsem se začala s hledáním na internetu. Podle recenzí a ozev zákazníků jsem se rozhodla využít služeb firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zabývá strojovou metodou čištění koberců.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín čištění na pondělí, jelikož jediné pondělí máme zavřeno a tím pádem bude klid na úklid. V pondělí se dostavili pracovníci firmy a vysvětlili mi, jak to bude probíhat. Nejdříve se porozhlídli po místnosti, aby věděli, kolik mají namíchat chemie a kolik metrů koberce je potřeba vyčistit.

Aplikovali chemii, která se musela nechat nějakou dobu působit. Je super, že působí dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu, roztoče, bakterie a alergeny, obzvlášť jedná-li se o podnik, kde chodí denně několik desítek nebo stovek lidí a stravují se tam.

Po uplynutí doby působení chemie, začali kartáčovat koberec velkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, kterým jsou schopni vyčistit i koberce s dlouhými vlasy. Přejížděli jím po celé ploše koberce a za ním vznikala pěna s navázanou špínou. Netušila jsem, že je to opravdu tak účinný, jelikož ta pěna byla téměř v mžiku černá. Po ošetření koberce tímto způsobem pustili vysoce účinný turbo vysavač a odsávali z koberce všechnu pěnu.

Na omak byl koberec téměř suchý, vlasy se krásně napřímily a všechny fleky a skvrny zmizely. Musím uznat, že si nechat vyčistit koberec strojovou metodou je opravdu ta správná volba. Tímto bych chtěla poděkovat firmě A SERVIS za jejich perfektně odvedenou práci a jejich služby určitě velmi ráda doporučím dál.

Výškové práce, mytí a impregnace oken v Praze

Hledáte-li firmu, která vám precizně umyje vaše okna, tak A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí kvalitní a profesionální služby v oblasti úklidových služeb a to včetně mytí oken a výloh. Při mytí oken používají kvalitní pomůcky a nepoužívají leštidla, ale pouze metodu, kterou nazývají trik suchého leštění.

02 Okna 67

Tento trik spočívá v tom, že používáme k leštění pouze 100% suchou bavlněnou plenu. Stává se totiž, že po delší době leštidla způsobují na oknech dřívější znečištění v podobě snahy o vyleštění, které vznikly při manuálním leštění oken a také proto, že leštidla na sebe rychle navazují okolní nečistoty. Metodou suchého leštění zaručí dlouhotrvající lesk a čistotu oken. Při mytí oken a výloh či jiných prosklených ploch, odstraňují nečistoty ze skel.

Pokud jsou na oknech utvořeny zatvrdlé nečistoty, jako tmely a zbytky silikonů, které byly způsobeny po stavebními činnostmi nebo máte na oknech nepotřebné folie, reklamy, bannery, tak odstraní vše korundovými žiletkami. Žiletky mají 10 cm dlouhou plochu a tak není nepoškodí povrch okna rýhami a nečistoty důkladně a bezpečně odstraní, dále Vám bezpečně bez poškození skleněných ploch zajistí stržení, sejmutí, odstranění krycích polepů, celo polepů zakrývacích folií a reklam z akcí.

Toto čištění provádíme pro skladovací, výrobní, prodejní haly a objekty pro vnitřní čištění ve výškách. Zajistíme pro Vás mytí, čištění, odmaštění, impregnaci stěn, zdí, fasád plechových, ocelových, hliníkových, lehkých obvodových opláštění a plášťů hal, budov a objektu ve výškách v průmyslových, výrobních, prodejních objektech a centrech. V logistických centrech, v průmyslových zónách, retailových parcích Praha.

Odmaštění, mytí, čištění, nano impregnace, voskování průmyslových podlah Praha

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  čistí podlahy strojovou metodou za využití kotoučového stroje a kvalitních chemií. Tento kotoučový stroj zaručí detailní generální a hloubkové vyčištění jakéhokoliv druhu podlah – linolea, marmolea, plovoucí podlahy, kamenné podlahy, lité podlahy, betonové podlahy. Pro strojové čištění podlah v Praze používají dva nástavce – tzv. držák padů nebo použijí silonový kartáč.

Úspěch dokonalého vyčištění koberců v Praze spočívá především ve váze kotoučového stroje, která se blíží 40 kg, pokud tato váha nestačí mohou přidat závaží a 10 – 15 kg nahoru přidat.

Pro kvalitní strojové čištění podlah je velmi důležité zvolit správný kartáč a správnou chemii, a tak začínají od nejslabší a postupně účinnost chemie zesilují. Někdy není potřeba používat příliš agresivní chemii a znečištění se podaří odstranit i tou nejslabší. Nejprve podlahu vydrhnou a vykartáčují roztokem vody s chemií a poté tento roztok s navázanými nečistotami odsají hubicí s gumovými lamelami, která je napojena na vysoce výkonný vysavač, s úzkou štěrbinovou hubicí.

Po celém procesu drhnutí a odsání nečistot, podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby ji neutralizovali od zbylého chemického roztoku. Vyčištěnou podlahu voskují na přání zákazníka průmyslovým polymerem (fluatace), který zajistí zakonzervování podlahy, a tak ji chrání před poničením. Fluatace také zajistí lepší údržbu podlahy.

V komplexním servisu zajistí krystalizaci, nano impregnaci, voskování, odmaštění, odprašování, mytí, čištění linolea, PVC, marmolea, esd stěrek, dřevěné podlahy, teracové podlahy, slinuté dlažby, reliéfní a strukturované podlahy a dlažby, mramorů a mramorové podlahy, přírodních kamenných podlah, pískovcových podlah, teraca, betonových stěrek, epoxidových, litých, elektrostatických, průmyslových, betonových, rezistentních, vinylových podlah. Podlahy čistí od barev a gumových skvrn a čmouh.