Sexy nemusíte být jen na Valentýna! K ženám patří krajky a šaty

Příležitostí, ke kterým se sluší a patří hezky se obléknout, se najde dost. Valentýn, narozeniny, večeře v luxusnější restauraci nebo návštěva divadla. Proč by však ženy nemohly chodit oblečené žensky a sexy také v obyčejné dny? Každý den je novou příležitostí obléknout si něco pěkného a cítit se sebevědomě.

To, co máte na sobě, ve velké míře ovlivňuje, jak se cítíte. Proto neváhejte do oblečení něco investovat. Pořiďte si raději méně kousků, ale kvalitních a takových, v nichž se budete cítit doopravdy sebevědomě, dobře a také žensky.

 

Šaty se dají nosit v každém počasí

Dámy, které nenosí příliš rády šaty, si zbytečně ztěžují život. Proč přemýšlet nad tím, jaké si vezmete kalhoty a ještě tričko, když si stačí zvolit jen jeden kousek – dámské šaty? Nenosí se jen na ples nebo slavnostní příležitosti, svůj šatník obohaťte i o pár modelů, co se hodí na běžné nošení do práce, školy či na návštěvu kamarádky.

Pravděpodobně se nyní budete vymlouvat, že na šaty je přece zima. Ono se však vyrábí spousta teplejších modelů, jež se dají nosit i v zimě. Podívejte se například do e-shopu Fasardi, kde mají speciální kategorii pojmenovanou šaty na chladné dny. Jedná se o šaty z hrubších materiálů. Doplňte je teplými punčochami, sexy podkolenkami či vysokými kozačkami a rozhodně nezmrznete.

 

Krajkové nemusí být jenom prádlo

Jestliže opravdu razantně odmítáte šaty a sukně, zkuste ženskost dohnat jinak. Velmi jemně působí například krajka. Ta se dá nosit i na tričku či svetru. Krajkové rukávy, lem z krajky, nebo dokonce celá krajková halenka dokážou divy. Troufnete-li si na víc, zkuste rovnou krajkové body. A co třeba takový krajkový overal? Nahlédněte do e-shopu Fasardi, tentokrát do kategorie kolekce premium. Ta vám dokonale pomůže vyzvednout jemnost, ženskost a krásu. Inspirujte a oživte trochu svůj šatník. Být šedá myška se už dávno nenosí.