Seznámení tak trochu jinak

Hledáte partnera pro společnou cestu životem nebo si chcete jednoduše jen tak trochu povyrazit? Klasické seznamky už vás nebaví a v práci nebo ve volném čase se žádný vhodný partner zkrátka nerýsuje? Nevadí, zkuste to s námi tak trochu jinak.

 

Kolik rande je možné stihnout za jeden večer?

Už jste slyšeli o aktivitě zvané speed dating? Jde o speciální akci nebo schůzku, chcete-li, organizovanou obvykle seznamkami, kde nejde o klasické randění v páru, ale spíše o neformální setkání několika lidí podobného věku a zájmů, kteří si k sobě mohou (ale nemusí) najít cestu prostřednictvím okolní zábavy.

Jak by se vám líbilo užít si skvělou večeři v restauraci s kouzelnickým vystoupením, a u toho všeho si ještě najít vysněného partnera? Je to jen na vás. Během večera můžete oslovit všechny potencionální kandidáty nebo se jen umírněně dívat zpovzdálí a po pečlivé volbě přistoupit jen k tomu jedinému a pravému. Pokud se vaše volba ukáže jako špatná, už nikdy se nemusíte vidět. Ale jestliže mezi vámi přece jen přeskočí jiskra, můžete se směle domlouvat na dalších schůzkách.

Vyzkoušejte speed dating a pojměte své rande tak trochu jinak, ve jménu skvělé zábavy a nezávazných setkání!

 

Když chcete jen to jedno

Je docela dobře možné, že ve svém životě hledáte spíše nějaké to povyražení a s trvalým seznámením zase tolik nespěcháte. Není to špatně a rozhodně nejste jediní. Erotická seznamka dává dohromady právě takto smýšlející lidi bez předsudků nebo nesmyslných požadavků.

Nemusíte slevovat z toho, co máte rádi, jen proto, že váš partner či partnerka není podobnému povyražení příliš nakloněn. Na erotické seznamce si snadno najdete někoho, kdo přemýšlí úplně stejně jako vy. Pro začátek však naplánujte své setkání na neutrální půdě restaurace nebo hotelu – pro jistotu. Ale jinak se takového seznamování vůbec nemusíte bát. A kdo ví, možná tu najdete partnera nejenom pro společné chvíle strávené v ložnici, ale i na celý život.