a

Sháníte autobaterii? Potom vsaďte na společnost Otos

Žádný automobil se bez kvalitní autobaterie prostě a jednoduše neobejde. Kvalitní autobaterie je zárukou spolehlivého dojezdu. Pokud se nevjedete před každou jízdou strachovat, že vás někde vás plechový miláček „vypeče“ vsaďte na kvalitní autobaterie, které nabízí společnost Otos. Nabídka je opravdu bohatá.

 

 

 

Autobaterie levně a kvalitně!

Společnost Otos se na autobaterie zaměřuje již řadu let, a právě díky tomu může nyní všem zákazníkům nabídnou skutečně bohatý výběr autobaterií různých druhů od různých výrobců. V jejich nabídce najdete trvanlivé autobaterie od renomovaných značek jako jsou Varta, Banner, Yuasa, Perion nebo Optima. Tak například autobaterie značky Varta je možné zakoupit hned v několika možných provedeních. Vybírat můžete velice odolné autobaterie Varta Blue Dynamic, Varta Black Dynamic, Varta Silver Dynamic a nákladní VARTA Primitive Black, Blue, Silver a samozřejmě i mnoho dalších modelů.

 

a   B

Vybírat si můžete autobaterie v údržbovém i bezúdržbovém provedení. Pamatujte na to, že hlavní výhodou bezúdržbových autobaterií (AGM, gelové baterie) je jejich snadná a bezproblémová údržba. Tento typ baterií totiž nevyžaduje žádnou kontrolu stavu hladiny elektrolytu a není do nich potřeba dolévat destilovanou vodu.

Nabídka je mnohem širší

Nabídkou kvalitních autobaterií společnost Otos rozhodně nekončí. V jejich sortimentu najdete také záložní baterie, nabíječky autobaterií, testery, startovací kabely, záložní zdroje nebo například i autopříslušenství značky BOSH. Na všechno zboží se vztahují velmi příjemné ceny, které jinde budete hledat jen velmi těžko.

 

1      C

 

Kompletní nabídku společnosti Otos najdete na www.otos.cz.