Sháníte kontaktní čočky? Nakupujte je levně!

Pokud patříte mezi ty, kdo neradi nosí brýle (a to už z jakéhokoliv důvodu), a přesto potřebujete „nějaké ty dioptrie“ vyzkoušejte volbu kontaktních čoček. Ty i různé doplňky k nim nyní můžete mít za velmi příjemnou cenu…

 

 

 

Stačí si jen vybrat

Širokou nabídku kontaktních čoček a veškerého příslušenství k nim pro vás totiž připravili v internetovém obchodě s příznačným názvem Vašečočky.cz. Široký sortiment jistě uspokojí každého, kdo hledá kvalitní a zároveň levné čočky. Pro přehledný nákup je nabídka e-shopu rozdělena hned do několika kategorií. Vybírat si můžete jednodenní, dvoutýdenní nebo i měsíční či čtvrtletní a roční dioptrické i nedioptrické čočky, na které se vztahuje super cena a další bonusy pro nové i stálé zákazníky.

I ve výhodném balení

V nabídce najdete například oblíbené kontaktní čočky se jménem Acuvue Oasys od výrobce Johnson & Johnson. Jedná se o velmi moderní silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které jsou určené hlavně pro citlivé oči. Kontaktní čočky Acuvue Oasys můžete navíc koupit i ve výhodném balení spolu s univerzálním roztokem OptiFree RepleniSH 300 ml, který je vhodný pro kompletní péči o tyto kontaktní čočky. Nabídka je ale mnohem širší, záleží pouze na vás, který typ čoček zvolíte.

 

 

Čočky moderní a speciální

Nabídkou dioptrických čoček ale internetový obchod vasecocky.cz. nekončí. Připravili pro vás také moderní barevné čočky, které jsou dnes opravdu trendy. I tyto barevné čočky nabízí ve dvou variantách, jak dioptrické, tak nedioptrické, vhodné k nošení na různé párty a akce. V nabídce samozřejmě nechybí ani speciální torické, bifokální, multifokální nebo kontinuální kontaktní čočky.

 

Kompletní nabídku levných kontaktních čoček najdete na www.vasecocky.cz, kde jsou pro vás nachystané i další bonusy a akční nabídky.