Sháníte podprsenky pro skutečné dámy? TIMO šije i káčka!

Najít podprsenku na pravé slovanské poprsí není vůbec jednoduché. Naštěstí není třeba se tím příliš trápit nebo jezdit za skutečně padnoucím prádlem za hranice. Česká značka TIMO se totiž na takové spodní prádlo specializuje.

Podprsenky TIMO sednou českým ženám jako ulité – to potvrzuje jejich neustále vzrůstající obliba v kamenných obchodech i internetových e-shopech. Například na stránkách Moda-pradlo.cz si můžete v kategorii podprsenky vybrat z více než 540 produktů značky TIMO.

 

Pro ženy, kterým příroda nadělila

A že jde o výběr vskutku pestrý! K mání jsou podprsenky kosticové, mateřské, sportovní, push-up i zcela bez výztuže. Stačí si vybrat tvar a typ, který vám bude vyhovovat. A jaké modely jsou nejoblíbenější?

 

T-střih pro přirozený tvar

Chcete, aby vaše vnady působily maximálně přirozeně a zároveň je pro vás důležité pohodlí i během celodenního nošení? Pak vsaďte na podprsenky s T-střihem, v němž je košíček podprsenky šitý ze tří dílů a dodá tak ňadrům maximálně přirozený tvar.

 

Vyšší střed podprsenky udrží ňadra na místě

Majitelky většího poprsí se neustále potýkají s přetékající košíčky nebo prsy vyskakujícími do výstřihu třeba při dobíhání autobusu. Tomu všemu účelně brání šikovně navržený vyšší střed podprsenky, který navíc vypadá opravdu skvěle i na postavě nemodelkovských tvarů.

Větší prsa nepatří do korzetu!

Nemáte rády nejrůznější výztuhy a jediné, co na svém těle snesete, jsou perfektně padnoucí kostice? Pak si z nabídky podprsenek značky TIMO zaručeně vyberete. Podpora ňader je totiž řešena kvalitními materiály a propracovanými střihy, takže se nemusíte spoléhat na mnohdy složité konstrukce výztuh v obvodu. O dokonalé pohodlí se pak starají ramínka vypodložená molitanem.

Nenechte se omezovat svými křivkami a vyberte si pohodlné spodní prádlo, které vám skvěle padne. Kalhotky a podprsenky TIMO i další kousky od prověřených módních značek naleznete v e-shopu Moda-pradlo.cz za skvělé ceny!