7190

Šicí stroje Bernina přináší švýcarskou preciznost!

Vybrat šicí stroj rozhodně není jen tak. Pokud si chcete užít kvalitní šití, musíte vsadit i na kvalitní šicí stroj. Chybu rozhodně nemůžete udělat, pokud se rozhodnete pro šicí stroj švýcarské značky Bernina. Stroje této značky totiž vynikají svým zpracování i funkcemi…

 

 

 

 

Elektronika zvyšuje spolehlivost

Šicí stroje Bernina se mohou pochlubit již více než stoletou tradicí. I díky tomu se šicí stroje Bernina drží na absolutní špičce. Šicí stroje vynikají svou jednoduchostí a současně i maximálně promyšlenou konstrukcí, která zvyšuje efektivitu a pohodlí při práci. V šicích strojích je použita speciální elektronika, která nahradila vačky a kolečka, které se běžně vyskytují u mechanických strojů. Tím byl podstatně zredukován počet pohyblivých součástek a tak i riziko jejich vad. Díky elektronice jsou také stroje tišší a je více využit i výkon motoru.


 7190

Jednoduché ovládání zvyšuje pracovní komfort

Každý šicí stroj Bernina se dá velmi lehce ovládat. Stačí navolit příslušný program a poté přebere řízení stroje elektronický počítačový obvod. Ten nastaví potřebné parametry a také vás bude informovat o nejvhodnější šířce či délce stehu a doporučí vám i správnou šicí patku. Před začátkem šití si také můžete zvolit rychlost motoru a také polohu zastavování jehly.


2332

 

Servis až po ušití 500 motohodin

Šicí stroje Bernina díky své unikátní konstrukci vynikají svou živností. Servis je například nutné provést až po ušití 500 motohodin (u běžných značek je doporučený servis už po 150 motohodinách)!  V nabídce značky Bernina najdete modely pro domácí i profesionální použití.    

 

Najdete ji na www.sici-centrum.cz