peri_prestige

Přikrývky a polštáře z husího peří

Není polštář jako polštář. O tomto tvrzení se mohli přesvědčit majitelé přikrývky a polštáře z husího peří. Jde o nezaměnitelný produkt, který poznáte už při letmém kontaktu s pokožkou. Chtějte za své peníze něco výjimečného, navštivte stránky Tanatex.

 

 

 

 

Vy ještě neznáte péřové přikrývky?

Péřové výrobky na výše uvedeném portále jsou plněné výhradně 100% husím prachem z Kanady. Pokud tento materiál porovnáte z odvěkým kachním konkurentem, tak husí peří je o 70% kvalitnější. Pokud jste někdy ve svém životě přišli do kontaktu s kachním peřím, tak moc dobře víte, že má svůj specifický zápach.

Polštáře z husího peří jsou po čichové stránce v naprostém souladu. Jde o péřové výrobky pro fajnšmekry, jelikož tento sortiment uspokojuje i nejnáročnější klientelu. Vydejte se i vy po vyšlapané cestě vedoucí ke komfortnímu spaní.

 

peri_prestige

 

Charakteristika péřových výrobků

Péřové přikrývky či péřové polštáře vynikají především svou lehkostí a garancí zdravotní nezávadnosti. Polštáře jsou zároveň plněny do luxusní 100% egyptské česané bavlny. Použití náročné technologie při výrobě a uzavírání jednotlivých přikrývek s polštáři zaručuje neprodyšnost husího prachu.

Jemnost, tepelná účinnost a trvanlivost přikrývek či polštářů je v porovnání s klasickými materiály velice odlišná a to v pozitivním duchu. Není divu, že se právě toto peří používá při výrobě kvalitních spacáků.

Pokud vás zajímají i další informace, zajděte na stránky www.tanatex.cz