Šicí stroje Brother pro dokonalé šití

Nesplňuje už váš starší šicí stroj požadavky na vaší stále kreativnější a složitější činnost? Potřebujete ke své práci kvalitní stroj, vybavení nadstandardními funkcemi, se kterým bude šití snadné, přesné a rychlé? V takovém případě je třeba se poohlédnout na trhu po nových možnostech. Specializovaným obchodem v této oblasti je na našem trhu je Šicí Centrum Radovský. Mezi nejlépe hodnocené značky šicích strojů z nabídky se řadí Brother. Jaké stroje Brother je možné pořídit?

 

Univerzální stroj Brother NV 1100

Šicí stroj Brother NV 1100 je jednou z novinek roku 2015. Unikátní je především jeho větší pracovní plocha 210cm, vhodná i pro quitlování deky. Stroj je určen pro širokou škálu činností, a to především díky jeho novým funkcím. Brother NV 1100 je skvělý na šití, zašívání i a realizaci vašich kreativních návrhů. Menu přístroje je v českém jazyce, takže jeho nastavení a využívání je velmi přehledné.

1021

Větší funkce nabízí Brother NV 1300

Jestliže máte zájem ještě o více funkcí a větší užitnou hodnotu šicího stroje, může být správnou volbou šicí stroj Brother NV 1300. Tento model je také novinkou roku 2015 a vylepšen je především v podávacím systému patky, plynulejším podávání látky. S plynulejším podáváním látky jde ruku v ruce větší kvalita stehu. Oproti modelu 1100 je také Brother NV 1300 rozšířen o možnost šití do strany (doleva i doprava), což umožňuje i šití větších monogramů.

 

Naprostý komfort se strojem Brother NV 1800 Q

Japonská kvalita stroje Brother 1800 Q nabízí unikátních 232 druhů stehů. V nabídce nechybí ani stehy overlockové, dekorační, patchworkové, ale nastavit si můžete i unikátní vlastní stehy. Šicí stroj Brother NV 1800 Q je vybaven i dalšími unikátními funkcemi. Mezi ně se řadí také funkce ICAPS – automatické řízení přítlaku patky a funkce Pivot – automatický zdvih patky. SFSD je patentovaný průmyslový obdélníkový podavač látky. Veškeré informace a menu jsou v českém jazyce.

Detailní informace o jednotlivých druzích najdete na www.sici-centrum.cz.