Na doporučení mé sousedky, mytí oken v Brně

Dobrý den, ráda bych se zmínila o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., která přijela umýt okna v mém bytě. Dlouho jsem se rozhodovala vpustit si cizí lidé do mého bytu. Vzhledem k mému věku si už netroufám šplhat po oknech, natož je ještě leštit k mé velké spokojenosti. Jistě to všichni znáte. Myjete, leštíte a výsledek ne a ne ke spokojenosti. Hrůza pomyslet pouze na umývání oken.

Tak jsem si domluvila mytí oken s pracovníky, kteří zrovna myli okna i u mé sousedky. Ta byla s výše uvedenou firmou již několikrát velmi spokojena. A to je vždy nejlepší doporučení, přes Vaše dobré známé. Slovo dalo slovo a do týdne ke mně přijeli dva pracovníci této firmy a umyli krásně všechna okna, rámy i pečlivě vyčistili venkovní stahovací rolety. Jsem velmi ráda, že jsem poznala tak šikovné pracovníky na mytí oken.

Jsou rychlí, příjemní a k práci přistupují opravdu zodpovědně a poctivě. O starost s mytím oken mám postaráno a navíc již vím, že budu spokojená. Jejich práci mytí oken Brno využívá více našich spokojených nájemníků v domě a jsou velmi spokojeni s jejich přístupem a vždy s ochotou jak k lidem, tak i k práci. Vždy nám vyjdou vstříc a pečlivě si odvedou svou dohodnutou práci. Proto mohu doporučit dalším mým známým a vím, že ani je nezklamou. Také víte koho si pouštíte do domu nebo bytu, což je i v dnešní době velmi důležité vědět.

Nemusím se bát, protože tuto firmu využívám já i mnoho mých prověřených známých, a to jak po pracovní morálce, tak i co do poctivosti.

Příjemní lidé, dobrá práce, mytí oken v Brně po malířích

Nevím už jaké leštidlo jsem měla použít, abych se zbavila nečistot po malířích v mém bytě. Bála jsem se použít ostřejší předmět, abych okna nepoškrábala. Před nedávnem můj byt prošel rekonstrukcí a byly použity barvy, které nelze sundat jednoduše z okna dolu. Nezbylo mi nic jiného, než i na tuto práci najít firmu, která se odborně zabývá odstraněním takových nečistot a následným umytím oken.

close up of cleaning window glass with steam
close up of cleaning window glass with steam

Zvolila jsem po dlouhém hledání na internetu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tato firma mě překvapila nejen profesionálním přístupem, ale také metodami, kterými okna leští. Nejdříve zbavili mé okno tvrdých nečistot, při jejichž odstranění využili pomůcku podobné noži či žiletce.

Trochu jsem se obávala z poškrábání, ale nic takového se nestalo, takže se mohlo pokračovat v mytí oken. Na klasické vyleštění umytých oken používají pouze suchou bavlněnou plenu, kterou rozleští umyté a proschnuté okno. Žádná leštidla! Docela zajímavý postup, nikdy mě nenapadlo, abych okna vyleštila pouze nasucho. Bylo mi vysvětleno, že použití leštidel způsobí rychlé znečištění, a proto je jejich využití zbytečné.

Myslím, že tato firma stojí za zkoušku, dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným přístupem a zaměstnanci, kteří pomalu brali jejich práci jako zábavu. Také neváhali zodpovídat všechny moje otázky a dotazy.