16727769 - attic modern bedroom with white bed and skylight and beige walls and carpet.

Silně zaprášené a znečištěné koberce umí vyčistit kartáčový stroj. Tepování Brno

V podkroví našeho domu se nachází pokoj, který je ale neobydlený. Vybaven by nějak byl, protože v něm máme nábytek, který jsme vystěhovali po babičce a staré postele z dětského pokoje. Ale i tak pokoj nepoužíváme. Prostory našeho domu nám vystačí. V poslední době jsme ale přemýšleli, že bychom z pokoje v podkroví mohli udělat pokoj pro hosty. Pokoj potřeboval jen trochu vymalovat, ale koberec, který v něm byl položený, byl silně zaprášený. Dlouho jsme ho totiž nevysávali, ale ani po vysávání nevypadal o moc lépe. V aktuálním odhodlání jsem se tedy vrhla hledat úklidovou firmu. Nešlo o velký pokoj, takže nás s manželem nemrzelo do čištění vložit něco málo peněz. A velká suma to opravdu nebyla. Našla jsem totiž velmi kvalitní firmu se službami za výhodné ceny. Úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., strojní kotoučování, čištění koberců Brno.

Brzy se pracovníci A SERVISU hlásili u našich dveří. Přichystali si všechnu svoji techniku a vrhli se do práce. Pokoj jsme tedy ještě před jejich příjezdem s manželem vyklidili, aby pracovníkům nic nezavazelo a koberec mohl být důkladně vyčištěn. Čištění ani dlouho netrvalo. Navíc jsme čekali, že koberec bude ve výsledku spíše mokrý a bude třeba ho nechat ještě dlouhou dobu schnout. To ale vůbec nebylo nutné. Tedy ano, bylo nám doporučeno ještě pár hodin na koberec nešlapat, ale promáčený rozhodně nebyl. Nějaké velké sušení by bylo v podkroví asi trochu problém, proto nás i tohle příjemně překvapilo. A co se týče čistoty koberce, také jsme nevycházeli z údivu. Bylo alespoň krásně vidět, kolik prachu se za tu dobu v koberci nahromadilo. Po vyčištění jeho barvy totiž nesmírně ožily. Firma A SERVIS nám velmi pomohla a vytřela nám zrak. Určitě jsme rádi, že jsme ji objevili.

Průmyslové čištění podlah od olejů, rzi, gumových šmouh. Strojní hloubkové impregnace Brno

Na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění průmyslových podlah, nano impregnace Brno, jsem narazil náhodou, když jsem projížděl internet a inspiroval jsem se různými způsoby odstranění nečistot z podlahy. Prvně jsem tedy chtěl podlahu vyčistit sám, ale než jsem se do toho pustil a strávil nad tím možná i zbytečně několik hodin, chtěl jsem si o tom něco zjistit, než bych nakoupil všelijaké čisticí přípravky a potom si jen nadával, že to byla ztráta času a peněz. Konkrétně jsem potřeboval vyčistit kachličky v garáži. Samozřejmě se tam dlouho pracovalo nejspíš s různými oleji a i železnými prvky, protože na zemi byly stopy po rzi.

Dům jsme koupili po starším páru a pán byl prý velký kutil, tudíž jsem si samozřejmě nebyl jistý, čím byla podlaha tolik znečištěna. Zavolal jsem do A SERVISU a zeptal se, zda by se ke mně pracovníci prvně nepřišli podívat a neřekli mi, zda ta špína z podlahy půjde vůbec dolů. Ochotně souhlasili a nezávazně přijeli. Podívali se na mou podlahu a ujistili mě, že ji dokážou vyčistit.

31001066 - empty garage interior in new house

Domluvili jsme se na termínu a pak přijeli dát podlahu do pořádku. A když jsem viděl výsledek jejich práce, nestačil jsem se divit. Podlaha byla jako nová a garáž byla celá provoněná. Od teď kdykoliv budu potřebovat vyčistit podlahu, využiji jedině čištění podlah Brno od A SERVISU. I když byla cena o něco vyšší, než u jiných firem, jak jsem se dočetl na internetu, i tak je A SERVIS pro mě zárukou kvality, za kterou jsem ochotný si připlatit. Zaměstnanci jsou k tomu všemu ochotní, profesionální a dá se jim věřit, takže se v budoucnu určitě na nikoho jiného obracet nehodlám.