31999441 - pergola with patio area. tile floor decorated with flower pots. stone trimmed fire pit and patio table set

Čištění, impregnace dlažby, betonové podlahy. Flexibilní firma Praha 6

Začali jsme plánovat oslavu kulatin člena rodiny. Vzhledem k tomu, že datum oslavy se psalo ještě ke konci léta, kdy mělo podle předpovědi být hezky, rozhodli jsme se oslavu uspořádat venku. Jedním z důvodů byla také početná rodina, která se lépe vleze do našeho velkého přístřešku na zahradě než do obývacího pokoje. Kvůli takovýmto akcím máme také přístřešek postaven. Na jeho stavbě se podílel i manžel, takže je na něj patřičně hrdý. Využíváme jej tedy často, ale zase tak často ho neudržujeme. Sám velkou údržbu ani nepotřebuje, ale vzhledem k tomu, že od jeho stavby už uběhlo hodně času, zjistili jsme, že k udržování dlažby nestačí jen lopatka a smeták. Přístřešek není nijak uzavřený, chrání ho pouze bytelná střecha, takže podlaha zažívá určitou zátěž. A to nemluvím o mastných skvrnách, které jsou zase výsledkem nešikovnosti.

Prostě tentokrát už dlažba potřebovala důkladnou péči. A chtěli jsme ji vyčistit nejlépe ještě před plánovanou oslavou. Nemínila jsem se však kvůli tomu plahočit po kolenou a pracně drhnout zašlé spáry. Raději jsem si našla úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., průmyslové čištění dlažby, betonové podlahy Praha 6.

Nevím, jestli jsem měla takové štěstí nebo takto firma vychází vstříc každému, ale byli schopní poslat někoho na čištění hned do 2 dnů. To jsme byli velmi rádi. Člověk, kterého poslali, byl velmi milý a ochotný. Pracoval tiše a velice pečlivě. Kvalitu jeho práce jsme mohli pozorovat hned podle krásně čistých spár, které předtím vypadaly opravdu hrozně.

Po odborné péči firmy A SERVIS jsme v našem přístřešku oslavu mohli rozjet v plném proudu a všichni se ještě divili, jestli jsme podlahu náhodou nepokládali novou.

Výškové práce Praha 7, mytí střešních oken, zimní zahrady, fasády

Dlouho jsme s manželkou uvažovali, že si necháme od úklidové firmy umýt okna, ale dlouho jsme s tím otáleli, protože jsme se báli, že to budou vyhozené peníze. Ale pak nám naši známí doporučili jednu firmu, od které si nechali okna umýt a byli s ní velmi spokojeni. Tak jsme to taky zkusili. A musíme říct, že díky zaměstnancům z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí střešních oken, výškové práce Praha 7, se naše okna lesknou jako zrcadlo a naše parapety jsou dokonale čisté.

Manželka se totiž bojí výšek a vratkých věcí, takže umývání oken z těch provizorních schodků nebylo nic pro ni a mě už nebavilo se po oknech pořád plahočit, zvlášť když se mi nikdy nepovedlo vyčistit je tak, jak jsem si představoval, když už jsem nad nimi ten čas strávil. A potom, co jsem viděl, jak je dokážou skvěle vyčistit pracovníci A SERVISU, jsem si řekl, že se na to můžu vykašlat rovnou dvakrát. Přesvědčili mě o tom, že se rozhodně vyplatí čas věnovat čemukoli jinému, než právě umývání oken. Domluva s nimi byla úplně bezproblémová a přijeli k nám hned za dva dny. Navíc jsme byli s manželkou velmi spokojeni i s jejich chováním.

45763820 - window flower

Dále jsme se dozvěděli, že tato firma nabízí i další úklidové služby. K mé a hlavně manželčině radosti jsme zjistili, že provádí i hloubkové čištění koberců, takže to určitě využijeme, protože máme téměř v každém pokoji koberec, který potřebuje důkladně vyčistit a kdybychom to dělali my, bude to asi stejně sisyfovská práce jako mytí oken. Tímto můžu službu mytí oken Praha jedině doporučit, protože pracovníci A SERVISU odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu.