Široký výběr v kategorii trakční baterie najdete pouze u OTOS

Sezóna dovolených pomalu ale jistě začíná. Pokud potřebujete spolehlivé baterie například pro karavan, jachtu, chatu, solární panely, ostrovní systémy nebo i další zařízení jako může být průmyslové použití v manipulační, skladové či čistící technice.

 Obraťte se na společnost OTOS. Připravili pro vás totiž jedinečnou nabídku, která se hned tak někde nevidí.

 

Vysoká odolnost je na prvním místě

Trakční (deep cycle) baterie mají speciální technologickou konstrukci, která je upravena pro vysokou odolnost při opakovaném (cyklickém) vybíjení. Tento typ baterií je tak určený právě pro zařízení jako jsou lodní motory, kompresory, karavany nebo jiné dopravní prostředky, solární panely nebo i záložní osvětlení.

 

Široká nabídka mluví za vše

V nabídce společnosti OTOS najdete široké množství různých typů trakčních baterií od různých výrobců. Stačí pouze vědět, pro jaký účel baterii potřebujete a potom si už jen vybrat. V nabídce jsou například bezúdržbové trakční baterie Varta Professional deep cycle, které mají až dvakrát vyšší cyklickou odolnost ve srovnání se standardními „mokrými“ bateriemi a jsou tak přímo stvořené pro sezónní používání. V nabídce u OTOS najdete také trakční baterie deep cycle AGM,  které charakterizuje unikátní technologie spočívající v nasáknutí kyseliny do skelných vláken baterie a zabraňující tak jejich rozlití. Hlavní předností trakčních baterií AGM, je jejich naprostá bezúdržbovost, nemožnost rozlití a vysoká odolnost proti otřesům. V kategorii trakční baterie najdete také značky Banner energy bull, Optima Yellow top a blue top, Trojan, Sonnenschain. Stačí si jen vybrat.

Mnohem více

SPolečnost OTOS připravila širokou nabídku i v dalších kategoriích. Najdete u nich také motobaterie, autobaterie, záložní baterie a veškeré příslušenství k nim.

 

Kompletní nabídku najdete na www.otos.cz.