Skládací kontejner šetří náklady firmám i životnímu prostředí

Skládací kontejner je ideálním řešením pro automobilovou výrobu nebo potravinářský průmysl. Dokáže však být pomocníkem i v různých automatizovaných procesech jiných průmyslových odvětví. Pohybujete-li se v logistice a maloobchodním podnikání, tak určitě potřebujete vhodné pomocníky do B2B prostředí, kteří vám ušetří čas, místo, ale i peníze.

Velký výběr a kvalita na prvním místě

Dnešní trh nabízí spoustu různých druhů plastových obalů. Odborníkem ve svém oboru je společnost Schoeller Allibert. Jedním z jejich hlavních produktů, které vám usnadní podnikaní, jsou právě skládací kontejnery. Vynikají nízkou váhou, vysokou odolností a stabilitou. Plastové skládací kontejnery lze stohovat a jsou uzpůsobeny tak, aby se s nimi snadno manipulovalo i v automatizovaných procesech.

 

Nejznámější a nejprodávanější skládací kontejner společnosti

Nejprodávanější skládací kontejner je Magnum Optimum. Hodí se především do automobilové a průmyslové výroby. Ale vzhledem ke svému všestrannému využití naleznou tyto kontejnery uplatnění v každém podnikání. Dokáže převážet až 750 kg, jejich nosnost splňuje ty nejvyšší požadavky a jsou navrženy tak, aby byly velmi lehké. Oproti konkurenčním kovovým kontejnerům dokáže ušetřit až o 30% více prostoru. Kontejner Magnum Optimum se pyšní oceněním v národní soutěži Obal roku 2019 a také oceněním v mezinárodní soutěži WorldStar Packaging.

 

Schoeller Allibert myslí na ekologii i vaši peněženku

Výhodou skládacích kontejnerů je možná výměna a náhrada poškozených dílů. Schoeller Allibert nabízí náhradní komponenty pro případy opotřebení, některých částí. Tím šetří vaše náklady, jelikož nejste nucení kupovat celý nový kus. Díky skládacímu mechanismu jste schopní prázdné kontejnery jednoduše složit a ušetřit tak místo nejen ve skladu. Do nákladního přívěsu dokážete naložit 99 kontejnerů v plné velikosti, zatímco ve složené podobě neuvěřitelných 363 kontejnerů. Tím minimalizujete ekologickou stopu, kterou za sebou zanecháváte. Obaly společnosti Schoeller Allibert jsou 100% recyklovatelné a nezatěžují tak životní prostředí.

Nákup kvalitních skládacích kontejnerů je rozhodně výhodná investice do budoucna. Jediné co pro to musíte udělat je kontaktovat společnost na info.czechrepublic@schoellerallibert.com.