cokoladova-peravelk

Sladké hrátky pro každý pár

Chcete překvapit svého partnera, ale došly vám nápady? Nemusíte zoufat, protože inspiraci máte právě zde. Pokud si chcete užít trochu té lechtivé a zároveň sladké zábavy, neměla by vám uniknout Čokoládová pera…

 

 

 

 

Sladké potěšení vás bude bavit

Čokoládová pera jsou totiž speciální hračka, která vás rozhodně bude bavit. Tato pera jsou totiž ochucena sladkou čokoládovou a jahodovou náplní. Pera jsou určená k malování na tělo. Svého partnera tak můžete pomalovat na místech, která si vyberete a ostatní už záleží pouze na vaši fantazii. Buďte si ale jistí, že si s nimi užijete plno zábavy a spoustu romantických chvilek. Pera mají praktické malé rozměry – jsou dlouhá 14cm a mají průměr 2,1 cm, takže je s sebou můžete vzít téměř kamkoliv. Jejich celková hmotnost je potom 80g čokolády.

 

cokoladova-peravelk

 

Můžete mít mnohem více

Čokoládová pera najdete v nabídce specializovaného internetového obchodu darkyhry.cz. Čeká tu na vás ale mnohem více. V nabídce zde najdete i další čokoládová překvapení jako je například Čokoládový golf, Čokoládová srdíčka, Kosmetická sada z čokolády nebo i Čokoládová sada nářadí, dále zde najdete i Čokoládovou kamasutru a dokonce i Exkluzivní čokoládovou bonboniéru pro pány a mnohem více. Stačí si vlastně jen vybrat.

Kompletní nabídku najdete na www.darkyhry.cz