Smart home, aneb řiďte svůj dům na dálku i vy

Vývoj technologií se neustále zdokonaluje a pokročil již natolik, že lze dnes běžně ovládat řadu spotřebičů a zařízení přímo ve vaší domácnosti na dálku pomocí internetu. Smart home tak s sebou přináší komfort, díky kterému bude vaše domácnost vždy pod kontrolou. Jedná se o bezdrátový systém, který využijete ve velkém i malém domě či bytě. Díky společnosti Afriso může být chytrá domácnost na dosah i vám.

 

Široké spektrum funkcí

Produktová řada Smart Home od společnosti Afriso má nepřeberné množství funkcí, které vám zpříjemní i usnadní život. Můžete například ovládat světla, žaluzie či různé spotřebiče na dálku. Dále budete mít možnost regulovat plošné vytápění domácnosti, takže budete mít ve své domácnosti ideální teplotu, než dorazíte domu. Smart Home nabízí využití i v oblasti zabezpečení domova, ať jde o detektor úniku vody, detektor kouře apod., vždy budete mít přehled o tom, co se ve vaší domácnosti děje, ať jste kdekoliv.

 

Pomocí počítače i mobilu

Svůj dům či byt můžete řídit snadno pomocí počítače, ale i chytrého mobilního telefonu nebo tabletu. Kromě internetu a aktivních členů budete potřebovat centrální jednotku. Centrální jednotka od společnosti Afriso dokáže komunikovat s různými signály. Díky tomu vám tak nehrozí výměna žádného konkurenčního zařízení, pokud jste již do tajů chytré domácnosti nakoukli. Vše můžete doplnit ještě WiFi ekvitermní regulací, kterou využijete pro ovládání topných systémů a ušetříte další peníze.

 

Obejdete se bez baterií

Veškerý systém chytré domácnosti od společnosti Afriso komunikuje na základě EnOcean signálu. Pro tento systém je typické, že nevyžaduje žádné baterie, jelikož využívá energii z okolního prostředí. Bezdrátový protokol EnOcean využívá energii například ze světla, lidského pohybu, rozdílu teplot apod. Díky čemuž je zaručena bezúdržbová automatizace vaší domácnosti.

Nakoukněte do světa nových technologií i vy.