SMS zprávy umožňují získat finanční půjčky nižších částek

Pokud si potřebujeme rychle půjčit nějaký nižší finanční obnos, jehož vyřizovací proces bude snadný a časově nenáročný, mohou nám pomoci SMS půjčky. Fungují na velmi jednoduchém principu. Stačí zadat na kalkulátorech sms půjčky její výši a délku. Přes samotnou SMS zprávu si tedy vyřídíte celou žádost o půjčení peněz.

Žádáte-li si o tyto rychlé sms půjčky poprvé, je vždy potřeba zadat několik svých osobních údajů. Standardně jméno, rodné číslo, číslo mobilního telefonu. Zároveň také nesmíte být v prodlení se svými úvěry, v takovém případě bychom vám sms půjčky nemohli poskytnout.

Registrační poplatek je 1 Kč, který platíte pouze jedenkrát a to hned po dokončení registrace. Slouží spíše jako informační k tomu, abychom věděli, že je zapsaný účet skutečně váš. Sms půjčky mají vedené účty u těchto následujících bank: Česká spořitelna, Fio banka, Komerční banka, GE Money Bank. Pokud tedy máte účet u některých z těchto bank, registrační poplatek bude připsán ještě tentýž den. Pokud nemáte, doba trvání se odhaduje na 1-3 dny.

cashbox-1642989_960_720

Výše půjčky činí od 100 Kč až po 6 000 Kč, ale v případě, že je půjčka vyšší, než 4 999 Kč, je potřeba podepsat navíc rámcovou smlouvu o úvěru. Rozhodnutí o udělení rychlé sms půjčky máte standardně do deseti minut, pokud o ni zažádáte v pracovní době. Žádosti jsou přijímány dvacet čtyři hodin denně a vyhodnocovány pak od devíti do šesti hodin večer.

Pokud se rozhodnete pro úvěr, není potřeba žádného ručitele. Zároveň ale můžete čerpat pouze jeden úvěr sms půjčky současně. Je potřeba do stanoveného data úvěr splatit na uvedený bankovní účet, kam připíšete navíc jen jednorázový variabilní symbol. Ten najdete uvedený ve svém profilu na účtu rychlých sms půjček.