34588635 - a red heart painted with love on a wall.

Ochrana fasád proti sprejům a graffiti. Odstraňování, čištění, prevence Praha 1

Dobrý den,

rád bych se podělil o svou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování, čištění graffiti, ochrana fasády Praha 1. Tato úspěšná a velmi kvalitní společnost se kromě širokého spektra úklidových činností specializuje na odstraňování graffiti Praha, které ve větších městech představuje velký problém, který svým ne zrovna hezkým designem zošklivuje všechno kolem. Ovšem pokud si necháte ošetřit dům antigraffiti nátěrem od této firmy, máte jistotu, že tyto čmáranice z vašich zdí půjdou dolů, a to bez větších nákladů. Pokud se však na vaší fasádě objeví graffiti a vy žádný ochranný filtr nemáte, bude to horší. Sice to půjde dolů, ale bude to stát více peněz. Každopádně i po tomto odstranění doporučuji aplikaci ochranného filtru antigraffitové ochrany.

V dnešní moderní době je to jediné účinné řešení, jak se tomuto vandalství 100 % bránit. A to mohu potvrdit ze své vlastní zkušenosti. Mně se totiž stalo, že mi dům posprejovali, aniž bych tuto ochranu na fasádě měl. Poté, co mi zaměstnanci ze zdi poměrně složitě graffiti odstranili, tak následně proti sprejovou ochranu aplikovali. Jenže graffiti se na domě objevilo znovu. Ale podruhé, když jej odstraňovali, to šlo jako po másle. Zabralo to minimum času a po graffiti ani památka. Proto tuto službu můžu všem jedině doporučit, protože jsem s ní maximálně spokojený.

Zaměstnanci firmy jsou navíc skuteční profesionálové, kteří ví, co dělají, takže se vám nemůže stát, že by se jim graffiti nepodařilo dát dolů. Pokud to jde hůře, přetřou vám poničené místo barvou v odstínu, jako je vaše zeď, takže po graffiti tak či tak nikdy nezůstane ani památky.

Podlahy jako nové. Renovace, hloubkové čištění a voskování. Nano impregnace Praha 8

Zdravím,

chtěla bych se s vámi podělit o svou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování, čištění, impregnace podlah Praha 8, kterou jsem si pozvala na úklid podlah. Můj syn s jeho snoubenkou nás poprosili, zda by totiž svatbu nemohli mít u nás doma. Bydlíme v hodně velké vile, takže to nebyl problém a my jsme s manželem rádi souhlasili. Ale ukliďte pořádně dům pro takovou slavnost, hlavně podlahy. Proto jsem kontaktovala A SERVIS.

Nejprve mně paní na telefonu položila několik dotazů, jako například jak velký dům je, jaké mají pokoje rozměry a podobně. Tím si udělala návrh jejich práce a podle toho posílá zaměstnance a veškerou potřebnou techniku. Do tří dnů přijelo pět zaměstnanců, kteří se pustili do práce.

Úklidová společnost A SERVIS používá techniku kartáčové strojové čištění a voskování podlah pomocí kotoučového stroje. Provádí strojové čištění, voskování podlah. Nábytek, který byl v pokojích pracovníci sami poodtáhli a podlahy vyčistili i tam. Ve stroji měli šetrnou, ale velmi účinnou chemii určenou k čištění našich ploch s vodou. Byla jsem nadšená, protože mně by čištění trvalo snad tisíc let a nikdy bych takového výsledku nedosáhla. Vše se lesklo a vonělo svěží čistotou.

 

35650447 - big white table in spacious lounge with wooden floor

Jsem si jistá, že jsem se na tuto firmu neobrátila naposledy a její službu čištění podlah Praha určitě ještě využiji a s tím i další servis, který firma nabízí, protože jsem více než přesvědčená, že i ostatní služby budou stejně kvalitní jako ta, kterou jsem již vyzkoušela. Když k jejich kvalitě přičtu i ochotu a spolehlivost zaměstnanců, nemám zkrátka co řešit. A SERVIS je pro mě do budoucna jasnou volbou.