hus_nez

SolarVenti – vzdušné solární panely

Zajímá Vás účinné a systematické větrání, odvlhčování a temperování Vašeho domu, chaty či chalupy? To vše ekologicky a nezávisle na elektrické energii!

 

 

 

Rozlučte se u Vás doma se špatným, zatuchlým vzduchem, vlhkými zdmi s plísněmi a velkými účty za vytápění.O to vše se od nynějška postará revoluční systém SolarVenti.

Základní fakta o vzdušných solárních panelech

Co je SolarVenti? SolarVenti jsou patentované teplovzdušné solární panely, které se vyrábí již od roku 1992. Již z názvu vyplývá, že jejich využití je mnohostranné. Důkazem, že nejde o nějakou nevyzkoušenou novinku, je fakt, že je využívá více než 40 tisíc spokojených zákazníků po celém světě i České republice. I Vás jistě překvapí jejich možnosti jako je například odvětrávání domu, odvlhčování, které zatočí s plísněmi na zdech, a temperování, tedy vytápění. A to vše nezávisle na elektrické energii! Nyní ke třem hlavním funkcím těchto solárních panelů v jednom.

Účinné větrání domu

První funkcí speciálních solárních panelů je účinné odvětrávání Vašeho domu či chalupy. Kdykoli zasvítí slunce, SolarVenti zajistí, aby Váš domov opustil špatný, zatuchlý vzduch, který nahradí vzduch čerstvý. Není nutné tedy tolik větrat – SolarVenti to pohlídá za Vás.

 

hus_nez

 

Efektivní odvlhčování

Odvlhčováním je míněno vytlačování nežádoucí vlhkosti ven z domu. Vlhkost, která způsobuje nejen nepříjemné plísně, je tak vytlačována například jinou ventilací pryč. Zbavte se tak navždy všech nežádoucích plísní!

Zároveň i temperování domu

A jelikož je SolarVenti již z názvu i solární panel, zajišťuje taktéž účinné temperování – čili vytápění – domu, chaty či chalupy. Dokáže ohřát venkovní vzduch až o 40 °C! Díky temperování tedy ušetříte i za vytápění Vaší domácnosti. Jedinečnou příležitost prohlédnout si systém SolarVenti máte možnost ve vzorkovně ve Svitavách nebo jako návštěvníci výstavy infoTHERMA 2012. Ta proběhne od 16. do 19.1. v Ostravě.

Více se systému SolarVenti se dozvíte na oficiálních stránkách www.solarventi.cz.