hus_nez

SolarVenti pro efektivní bydlení!

Efektivní bydlení = zdravé bydlení. Mít zdravé prostory ve vašem domě už není nedosažitelné. Jednoduchým řešením, jak si vytvořit zdravé a maximálně efektivní bydlení, přinášejí patentované teplovzdušné solární panely SolarVenti.

 

 

Efektivní odvlhčování

Teplovzdušné solární panely SolarVenti patří mezi špičková řešení pro současné moderní bydlení. Jejich první účinnou schopností je vysoká schopnost odvlhčování. Solární panely SolarVenti vhání čerstvý vzduch dovnitř budovy a tak vytlačují různými netěsnostmi nebo jinou ventilací vlhkost z domu. Jednoduše a velmi snadno tak dochází k odstranění plísně nebo vlhkosti v domě.

 

 

Příjemné větrání

Díky patentované technologii zajišťují solární panely samozřejmě i větrání – pokaždé, když zasvítí slunce, zajistí SolarVenti proudění čerstvého venkovního vzduchu do vašeho domu, chaty či chalupy. Solární panely tak lehce dokáží odstranit problémy vlhké zdi a dokonce slouží i k odstranění zatuchlin!

 

Temperování – maximální úspora

Třetí významnou vlastností solárních panelů je jejich schopnost efektivního temperování. Vzduch je temperovaný až o 40 °C oproti venkovní teplotě, takže velmi výrazně ušetříte za vytápění.

 

Domy, chaty a mnohem více

Efektivní solární panely nabízí řešení pro rodinné domy, chaty a chalupy. Své využití mají ale i pro sklepy nebo zimní zahrady. Stačí si pouze vybrat optimální řešení. Teplovzdušné solární panely SolarVenti nabízí na českém i slovenském trhu společnost SolarAir s.r.o.

 

Více informací najdete na www.solarventi.cz.