modra

Superhit – modrá dlažba

Umělý kámen je nejfrekventovanějším typem dlažby v současném světě keramiky. Má to své opodstatnění, protože kámen jako takový vždy ke stavebnictví patřil. Pravý kámen je…

 

 

 

 

Pravý kámen je již z větší části vytěžený, takže se keramičky předstihují v nabídce těch umělých, od pravé horniny k nerozeznání podobných, ovšem s daleko lepšími užitnými vlastnostmi. V přírodních barvách ho užíváme desítky let, a to se nezmění. Nejnovějším hitem je ale kámen v barvě modré.

Jedná se o sérii METALLI 7, což je kamenná dlažba v bílé, hnědé a šedé barvě.

Tyto klasické barvy jsou ozvláštněné  jemným odstínem bronzu v květinovém tapetovém vzoru. Největším hitem této kolekce na letošním trhu je modrý kámen. Dlažba evokující akvamarín s jemnými blyštivě stříbřitými krystalky vytváří výjimečnou podlahu pro netradiční pojetí interiéru.

 

modra

 

Váš domov dostane neotřelý nádech naprosté neobvyklosti. Přitom modrý kámen se dá překvapivě dobře skloubit se všemi druhy dřeva i kovu, ladit bude i s pečlivě vybranými hypermoderními umělohmotnými nábytkovými prvky.  Jestliže zvolíte přírodní odstíny dřeva a vyhrajete si se světlem a stínem položených dlaždic i obkladů, získáte velmi moderní a solidní interiér, která určitě nenajdete v širokém okolí (cena od 1890 do 2268 Kč za m2)

Dlažba je vhodná i pro podlahové vytápění.

Modrý kámen METALLI 7 si přijďte prohlédnout do showroomu společnosti ASSO, který je v centru Prahy 1, v Biskupské ulici č. 8:

 www.asso.cz