Specialista na vybavení autolakoven a průmyslových provozů? Naver s.r.o.

V automobilovém průmyslu je oblast autolakování jednou z nejrozšířenějších na našem trhu. Je zastoupena mnoha menšími i většími firmami, i průmyslovými provozy. Aby firmy v této oblasti ale udržely kontakt s profesionály, musí nabízet maximální kvalitu služeb a zázemí. To nejde bez kvalitních pracovníků se zkušenostmi, ale hlavně bez špičkového vybavení. I na našem trhu lze najít specialistu na vybavení autolakoven. Konkrétně se jedná o firmu Naver s.r.o.

 

Představení Naver s.r.o.

Společnost Naver s.r.o. je na našem trhu poměrně mladou firmou, která se ovšem velmi dynamicky rozvíjí. Její zkušenosti s problematikou v tomto odvětví ale sahají již do roku 199, takže v současnosti vám profesionálové z této společnosti mohou nabídnout více, než dvacetileté zkušenosti a znalosti z této průmyslové oblasti. Společnost svým obchodním partnerům nabízí komplexní servis služeb. Od odborného poradenství při výběru, přes instalaci a zajištění potřebného povolení na úřadech, až po zajištění odborného servisu dodaných technologií, díky vlastnímu skladu náhradních dílů. Nabízí tedy kompletní péči o klienta. Naver s.r.o. se již postarala o vybavení lakoven mnoha velkých a úspěšných firem, které díky kvalitním lakovacím kabinám jsou na vysoké úrovni kvality.

 

Lakovací kabiny, jako základ nabídky

Naver s.r.o. je specialistou na vybavení lakoven, a tak logicky nejvíce zastoupeným sortimentem jsou v nabídce zejména lakovací kabiny. Lakovací kabiny jsou zastoupeny mnoha různými druhy a variantami. Každý z nabízených druhů má svá specifika a hodí se pro odlišné účely. Všechny modely mohou být ještě dovybaveny a upraveny, přesně podle přání klientů. Kromě lakovacích kabin ale v nabídce najdete také míchací boxy, odsávací stěny, vstupní a výstupní agregáty, přípravná pracoviště nebo zdvojené lakovací a sušící kabiny.

Detailní nabídku a informace o produktech najdete přímo na www.naverbrno.cz